به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز، در ادامه مرحله پایانی رقابت های تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه های کشور تیم رعد پدافند در مصاف با عقاب نهاجا تهران با حساب ۴ بر یک به پیروزی رسید و با مجموع ۲۱ امتیاز همچنان صدر جدول را به خود اختصاص داده است. تیم عقاب نهاجا با نیم امتیاز حاصل از این دور، در مجموع با ۵/۵ امتیاز در رده هفتم قرار دارد.

دیدار تیم های فراسنج تهران و پادما یدک اصفهان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود فراسنج به اتمام رسید. این تیم با ۲ امتیاز اختلاف نسبت به تیم صدر نشین با مجموع ۱۹ امتیاز در رده دوم قرار دارد. پالایش نفت آبادان در مصاف با دانشگاه آزاد با نتیجه ۴ بر یک دانشگاه آزاد به پایان رسید. با این پیروزی دانشگاه آزاد موفق شد یک پله ارتقا یابد و با ۱۷/۵ امتیاز جای خود را با پادما یدک اصفهان جابجا کند. پادما یدک پس از بازی دور چهارم صاحب ۱۷ امتیاز شد و در رده چهارم قرار گرفت. پالایش نفت آبادان با ۱۴/۵ امتیاز در رده شش قرار دارد.

همچنین دیدار دو تیم شهرداری کرج و مقاومت تبریز با نتیجه ۴ بر یک به سود شهرداری کرج پایان یافت. نماینده البرز تاکنون موفق به کسب ۱۶/۵ امتیاز از بازی های خود شده است و کماکان در رده پنجم قرار دارد.
مقاومت تبریز با ۴/۵ امتیاز پس از بازی دور چهارم صاحب ۵ امتیاز شد و در رده هشتم جدول جای گرفت.

بدین ترتیب جدول رده بندی مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه های کشور پس از پایان دور چهارم از مرحله پایانی به این شرح است:

۱- رعد پدافند هوایی اصفهان با ۲۱ امتیاز
۲- فراسنج تهران با ۱۹ امتیاز
۳- دانشگاه آزاد اسلامی با ۱۷/۵ امتیاز
۴- پادما یدک با ۱۷ امتباز
۵- شهرداری کرج با ۱۶/۵ امتیاز
۶- پالایش نفت آبادان با ۱۴/۵ امتیاز
۷-عقاب نهاجا تهران با ۵/۵ امتیاز
۸- مقاومت تبریز با ۵ امتیاز

منبع : مهر