به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، مردم بحرین روز جمعه در مخالفت با سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به این کشور و افتتاح سفارت این رژیم در بحرین تظاهرات کردند.

بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه در یکی از تظاهرات ها به منظور پراکنده کردن معترضان از گاز اشک آور استفاده کردند.

تظاهرات کنندگان بحرینی در حالی که پرچم های فلسطین و بحرین را در دست داشتند «شعار مرگ بر اسرائیل» و «نه به سفارت اسرائیل در بحرین» سر دادند.

تداوم تظاهرات بحرینی ها علیه سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی

تداوم تظاهرات بحرینی ها علیه سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی

تداوم تظاهرات بحرینی ها علیه سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی

این در حالی است که جوانان بحرینی در اعتراض به سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به این کشور و نیز در حمایت از فلسطینیان، پرچم فلسطین را در نزدیکی سفارت تل آویو در منامه برافراشتند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صوت المنامه، جمعیت الوفاق از به اهتزاز درآمدن پرچم فلسطین در نزدیکی سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین خبر داد. این جمعیت اعلام کرد که جوانان بحرینی دست به چنین اقدامی زده‌اند.

بر اساس این گزارش، جوانان بحرینی در اعتراض به سفر اخیر «یائیر لاپید» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی و نیز اعلام حمایت از مسأله فلسطین پرچم این کشور را در نزدیکی سفارت رژیم صهیونیستی برافراشتند.

خبر دیگر اینکه فعالان بحرینی اعلام کردند که نیروهای امنیتی آل خلیفه به سوی معترضان به سفر لاپید، گازهای اشک آور شلیک کردند. مردم بحرین در اعتراض به سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی تظاهرات مذکور را برگزار کردند.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به تازگی در سفر به بحرین اقدام به افتتاح سفارت این رژیم در منامه کرد. مردم بحرین پیش از سفر لاپید به این کشور نیز با برگزاری تظاهرات گسترده اعتراض خود به این سفر را اعلام کرده بودند.

منبع : مهر