به گزارش مهر، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح با صدور پیامی انتصاب محمد مخبر به سمت معاون اولی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن پیام سرلشکر باقری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرانقدر جناب آقای دکتر مخبر

با سلام و تحیات

انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت معاون اول ریاست‌جمهوری اسلامی ایران که بیانگر صلاحیت‌ها و شایستگی‌های آن برادر مومن، متعهد و خستگی‌ناپذیر است را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

بی‌شک، پیشینه جهادی و تجارب ارزنده جنابعالی در عرصه‌های گوناگون خدمت به انقلاب، نظام و ملت عزیز ایران به‌ویژه دوران مسئولیت در ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، پشتوانه قدرتمند و مطمئن برای نقش‌آفرینی موفق در منصب جدید و کمک به دولت سیزدهم با تحکیم و تحقق رویکرد تحولی و مردمی و اولویت رفع چالش‌های فراروی زندگی عزتمندانه و در شأن مردم خواهد بود.

با اعلام آمادگی برای تقویت و توسعه همکاری‌های نیروهای مسلح با قوه مجریه، عزت و سربلندی آن برادر سختکوش و مصمم در این سنگر خطیر تحت عنایات حضرت، ولی‌عصر (عج) و منویات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و سیاست‌های دولت سیزدهم را از درگاه خدای منان طلب می‌کنم.