به گزارش ایسنا، تیم های ملی ایران و لبنان در آخرین دیدار از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی روز پنج شنبه در مشهد به مصاف هم می روند. این دیدار با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال می گوید تماشاگران می توانند بلیت های این دیدار را از فردا (دوشنبه ۸ فروردین) و از طریق سامانه Football.ticket.ir تهیه کنند. طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا، یک سوم از ظرفیت ورزشگاه ۲۷ هزار نفر امام رضا (ع) در اختیار تماشاگران خواهد بود.

با این حال، احسان اصولی یک هشدار به ساکنان مشهدی و زائران و مسافران حاضر در این شهر داد و افزود:  مردم عزیز در این ایام از سراسر کشور در مشهد حضور دارند و طبق برآورد فرمانداری مشهد، حدود پنج میلیون جمعیت زائر اکنون در مشهد هستند. پذیرش هواداران در ورزشگاه فقط از طریق فروش بلیت الکترونیک انجام خواهد شد و هیچ راه دیگری برای ورود به ورزشگاه امام رضا(ع) نیست.

وی افزود: برای حضور تماشاگران هم یک سوم ظرفیت ورزشگاه با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شده است. خواهش می‌کنم همشهریان من در مشهد و هموطنان‌مان بدون در اختیار داشتن بلیت به پشت ورزشگاه نیایند. اگر توانستند از این سامانه بلیت بخرند در غیر این صورت با ماندن در منزل بازی را تماشا کنند تا ازدحام پشت در ورزشگاه ایجاد نشود.

اصولی درمورد زمان باز شدن درهای ورزشگاه تاکید کرد: بازی ساعت ۱۶ آغاز می شود و طبق جلسه ای که امروز در استانداری داشتیم از دو ساعت قبل از آن هم پلیس برای پذیرش هواداران آماده است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا