به گزارش ایسنا، اتفاقی تکراری بار دیگر در لیگ برتر فوتسال رخ داد و امتیاز تیم فوتسال راگا شهر ری با موافقت هیات مدیره این باشگاه به قند کاترین مازندران فروخته شد تا مازندرانی‌ها صاحب دو نماینده در لیگ برتر فصل بعد فوتسال باشند.

مشکلات مالی راگا از دلایل اصلی این انتقال بود به طوری که بدهی این فصل این تیم به ۹۱۰ میلیون رسیده بود و مدیران این باشگاه ضمن انتقاد از کمک نکردن مسئولین تهرانی و مسئولان شهرری، نتوانستند منبع درآمدی پیدا کنند تا بتوانند این تیم را بعد از ۲ فصل حضور در لیگ برتر سرپا نگه دارند. مشکلات مالی راگا شهرری در این فصل به حدی رسیده بود که این تیم در سفرهای استانی خود برای دیدار با رقبا، پول هتل هم نداشت و بازیکنان این تیم در خوابگاه اسکان پیدا می‌کردند.

انصراف از تیمداری در لیگ برتر فوتسال اتفاق جدیدی نیست و مشکلات مالی در این سال‌ها، بارها باعث شده تا مدیران مختلف فوتسالی نتوانند از پس هزینه‌های تیمشان بر بیایند و قید تیم‌داری در لیگ برتر را زده‌اند. به گفته مدیران این باشگاه تهرانی، راگا برای بقای خود در لیگ برتر نیاز به حداقل ۳ میلیارد تومان داشت که آن‌ها از تامین آن عاجز ماندند و مسئولین شهری هم کاری نکردند تا بالاخره امتیاز این تیم به یک تیم مازندرانی انتقال پیدا کند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا