• امروز : شنبه - ۲۹ اردیبهشت - ۱۴۰۳

امارات و عربستان عامل آمریکا هستند

  • 29 شهریور 1400 - 20:36
امارات و عربستان عامل آمریکا هستند

به گزارش مهر به نقل از المیادین، عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن روز دوشنبه در سخنانی به مناسبت انقلاب ۲۱ سپتامبر یمن گفت: عربستان سعودی و امارات تنها ابزار دست آمریکا هستند.

وی افرود: آمریکا به نفع اسرائیل رفتار می‌کند و اسرائیل نماینده انحصاری آمریکا در منطقه است. هدف قرار دادن یمن در راستای خدمت به آمریکا، اسرائیل، انگلیس و در راستای هدف قرار دادن امت اسلامی است.

در سایه قیمومیت خارجی کرامت و عدالت به دست نمی‌آید

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: آمریکا منافع اسرائیل را مورد توجه قرار می‌دهد. در سایه اشغالگری و قیمومیت خارجی عدالت، کرامت و ثبات در کشور ما به دست نمی‌آید. متجاوزان برای اینکه اراده ملت ما را در هم بشکنند به جنایات و محاصره خود، روی آورده اند و اینکه آنها را وادار به تسلیم کنند.

رهبر جنبش انصارالله یمن در ادامه به طراحی و توطئه رژیم صهیونیستی علیه یمن با هماهنگی آمریکا و انگلیس و ادوات آنها در منطقه اشاره کرد و گفت: انقلاب ۲۱ سپتامبر دشمن را غافلگیر کرد و آنها با پایداری ملت ما در برابر جنگ و محاصره شگفت زده شدند انقلاب ۲۱ سپتامبر دشمن را غافلگیر کرد و آنها با پایداری ملت ما در برابر جنگ و محاصره شگفت زده شدند.

الحوثی گفت: صبر ملت ما صبر آزادگان است. ملت ما درس بزرگی دادند و مزدوران و خائنان از آن درس عبرت نمی‌گیرند. ملت ما در راستای روابط مبتنی بر احترام متقابل و منافع مشروع با همسایگان و محیط عربی و اسلامی خود حرکت کرده است.

وی افزود: ملت ما تهدیدی برای اروپا یا دیگران در دنیا نیست و موضع قطعی ما ضدیت با دشمن صهیونیست و هیمنه آمریکاست. مشکل دشمنان با انقلاب ۲۱ سپتامبر این بود که به آزادی و استقلال پایبند بودند و موضع اصولی در قبال دشمن صهیونیست و موضوعات امت اسلامی داشتند.

الحوثی گفت: انقلاب ۲۱ سپتامبر ادامه دار است و از نیمه راه باز نمی‌گردد. از مهمترین دستاوردهای انقلاب ۲۱ سپتامبر ممانعت از قیمومیت خارجی بود.

وی تاکید کرد: مواضع شرافتمندانه در قبال کشور ما محدود به ایران و حزب الله لبنان و آزادگان سوریه و عراق و بحرین است. ما امروز با تجاوز و محاصره از سوی کشورهایی که امکانات زیادی دارند، روبرو هستیم.

پیروزی‌های نظامی افزایش خواهد یافت

رهبر جنبش انصارالله یمن در ادامه به دستاوردهای امنیتی و اقتصادی ملموس در مناطق تحت کنترل صنعا اشاره کرد و گفت: اوضاع داخلی بهتر خواهد شد و پیروزی‌های نظامی افزایش خواهد یافت.

الحوثی گفت: صبر ملت ما تباه نخواهد شد. آنانی که در برابر جنگ و محاصره سکوت می‌کنند و از سوی دیگر در داخل دست به تحرکاتی می‌زنند، دروغگو هستند. جنایات شنیع دشمن و محاصره شدید بزرگترین ظلم و فساد است و هر آنکه در برابر آن سکوت کند، بزدل و دروغگوست.

وی در ادامه افزود: ما در راستای تصحیح وضع داخلی حرکت خواهیم کرد. ما باید در پشتیبانی از جبهه‌ها همکاری داشته باشیم.

رهبر جنبش انصارالله یمن در پایان ضمن درخواست برای گرامیداشت سالروز انقلاب ۲۱ ستپامبر و حضور پرشور در میادین و برگزاری راهپیمایی به مناسبت این روز، گفت: خروج ما در روز سه شنبه یعنی فردا بیانگر ثبات ما بر مواضع و اعتماد ما به خدا و پیروزی الهی است.

لینک کوتاه : https://kalannews.ir/?p=6271

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.