• امروز : چهارشنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۳

افشین ملایی: بهترین راه پیش‌بینی آینده ورزش همگانی ساختن آن است

  • 27 شهریور 1400 - 20:53
افشین ملایی: بهترین راه پیش‌بینی آینده ورزش همگانی ساختن آن است

به گزارش مهر و به نقل از فدراسیون ورزش‌های همگانی، افشین ملایی در سمپوزیوم ورزش همگانی در گام دوم انقلاب که امروز شنبه برگزار شد، تأکید کرد: نگاه ما به آینده ورزش همگانی مبتنی بر بازاریابی اجتماعی است و در این نگاه باید عوامل مؤثر بر ورزش همگانی مؤثر را در نظر بگیریم،.

وی ادامه داد: افزایش مربیان، توسعه زیرساخت‌ها، افزایش حمایت‌های قانونی از ورزش همگانی و دیگر عوامل مرتبط باید در قالب یک پروژه علمی می‌توانند آینده‌های ورزش همگانی را ترسیم کنند.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی اظهار داشت: تمرکز ما بر روی پیشران‌های مؤثر بر ورزش همگانی است، اگر پیشران‌ها احصاء شوند می‌توان آینده‌های ممکن ورزش همگانی کشور را مبتنی بر بازاریابی اجتماعی ترسیم کرد.

وی افزود: آینده ورزش همگانی جهان متأثر از فناوری‌های نوین دگرگون خواهد شد، این مسئله کشور ما را نیز در بر خواهد گرفت، باید در نظر داشت چگونه می‌توان با این تحولات فناورانه مواجه شد و از آنجایی که در بسیاری از حوزه‌ها دچار تاخر هستیم، فناوری می‌آید و در کشور ما آزمون می‌شود و رفتار مخاطب مورد بررسی قرار می‌گیرد و در نهایت منجر به توسعه فناوری در کشور مبدا می‌شود.

ملایی فناوری را کلیدی ترین پیشران مؤثر بر آینده ورزش همگانی دانست و بیان داشت: اصلی ترین پیشران تغییر زندگی بشر فناوری است، فناوری به سمت بی زمانی و لامکانی رفته است و قطعاً آینده ورزش همگانی را هم تحت تأثیر قرار خواهد داد.

وی گفت: کسانی در این میدان پر از چالش می‌توانند ایستادگی کنند که نگاهی کنشگرانه به فرصت‌ها و تهدیدها داشته باشند، ورزش همگانی برای حفظ خود در این شرایط باید نگاه جدی به آینده و چگونگی ساخت آن داشته باشد. اقدامات امروز ما کاملاً بر آینده فرزندان ما تأثیر می‌گذارد، عواقب احتمالی اقدامات امروز ما نقش تعیین کننده‌ای در شکل دهی به آینده ما دارد.

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی در خاتمه بیان داشت: ما هنوز نتوانستیم یک پروژه جامع علمی مربوط به آینده‌های ورزش همگانی کشور را طراحی کنیم، اما آنچه ارائه شده است ارائه تصویری از وضعیت امروزین ماست و بر اساس اقدامات امروز آینده ممکن، آینده باورپذیر، آینده محتمل و آینده مطلوب محقق خواهد شد.

لینک کوتاه : https://kalannews.ir/?p=6041

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.