به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسون اسکواش، مسابقات انتخابی اعضای تیم ملی بزرگسالان کشورمان در مجموعه اسکواش انقلاب به مدت ۴ روز بصورت دوره ای برگزار شد و در پایان کادر فنی نفرات ملی خود را انتخاب کرد بر این اساس علیرضا شاملی ، نوید ملک ثابت ، سپهر اعتمادپور و سیدمحمد رضا ضیاکاشانی به عنوان ۴ نفر اصلی و سمیع اله قاصد آبادی به عنوان نفر پشتیبان به اردوهای ملی دعوت می شود.

در این مسابقات تیم داوری شامل مختاری، ذوالفقاری، عیسی پور و قدومی زاده که بخوبی بازی ها را قضاوت کردند و مسولیت کادر برگزاری بر عهده آقایان مهدی رهنما مدیر تیم های ملی ، نوید سپری، امین صاعدی، عبدالرضا حاج نصراله به عنوان مربیان و کمک های ملی تحت مشاوره سرمربی تیم ملی بود.

دبیرکل فدراسیون اسکواش غرب آسیا معرفی شد

دکتر مسعودسلیمانی رییس فدراسیون اسکواش غرب آسیا ، در حکمی مسعودقره ضیاالدینی را به عنوان دبیرکل جدید این فدراسیون منصوب کرد،
این تغییرات با مشورت با دبیرکل قبلی این‌فدراسیون بدلیل حجم بالای وظیفه ای که در دوکشور کانادا و امریکا در مدیریت ۱۵۰ مجموعه زنجیره ای اسکواش در این دو کشور بر عهده وی گذاشته شده و عملا نمی توان زمان زیادی را بطور موثر در ماموریت های این فدراسیون و فعالسازی کشورهای منطقه آسیای میانه ، صرف کرد . این تصمیم گرفته شد.

ضیاالدینی یکی دیکر از چهره های مقبول و کاربلد و وفادار به اسکواش بوده و در تمام سال های همکاری و همراهی خود را با سیاست های فدراسیون نشان داده و ایفای نقشی بی حاشیه کرده است . او دارای تحصیلکرده تربیت بدنی و تخصص در فیزیولوژی ورزشی دارد و به زبان دیپلماسی انگلیسی بخوبی آشنایی دارد وچون سیدعلیرضا سنایی که سمت مشاور و مسول آموزش منطقه ای فدراسیون جهانی در ایران می باشد با مجامع بین المللی و کشورهای منطقه بخصوص آشنا و در ارتباط است.

منبع : مهر