به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سایپا، سازمان لیگ در اطلاعیه ای صادر کرد که در آن عنوان شده بخاطر شرایط کرونایی مسابقات پلی‌آف بانوان یک هفته به تعویق خواهد افتاد.

باشگاه سایپا مدافع عنوان قهرمانی فصل گذشته و صدرنشین این فصل مرحله گروهی لیگ برتر بانوان با توجه به برنامه‌ریزی منظم برای آماده سازی بازیکنان ارزشمند خود و همچنین هزینه‌های متعدد برای رزرو هتل، به تعویق افتادن یک هفته‌ای مسابقات آن هم ۲ روز مانده به مسابقات را قابل قبول نمی‌داند و انتظار دارد مسابقات مطابق برنامه‌ریزی انجام شده در زمان مقرر برگزار شود.

این اتفاقات و تصمیم غیرمنتظره فدراسیون والیبال قطعا علاوه بر تحمیل هزینه‌های سنگین و اضافه، برنامه‌ریزی مربیان و آمادگی بازیکنان را نیز تحت شعاع قرار داده و باعث خسارت‌های جبران ناپذیر برای تیم سایپا خواهد شد، لذا برای جلوگیری از این بی عدالتی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا که هزینه‌های خود را از محل دسترنج کارکنان و کارگران خدوم و زحمتکش گروه خودرو سازی سایپا تأمین می‌نماید و همواره در معرفی و سازندگی بازیکنان ملی نقش به سزایی ایفا کرده است، بدین وسیله از فدراسیون والیبال تقاضا می‌نماید در روند برگزاری مسابقات اختلال ایجاد نکرده و به برنامه‌ریزی تیم‌ها احترام قائل شده و مسابقات را در موعد از پیش تعیین شده برگزار نمایند.

قطعا تصمیم یکطرفه و عجیب فدراسیون موجب تضییع حقوق سایر تیم‌ها خواهد شد و باشگاه سایپا برای استیفای حق خود از هیچ تلاش قانونی فروگذار نخواهد کرد.

گفتنی است در حالی فدراسیون والیبال مسابقات مرحله پلی‌آف بانوان را به بهانه شیوع کرونا به تعویق انداخته که مسابقات مردان در تهران و شهرهای مختلف در حال برگزار می‌باشد و از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال فردا در تهران یک دیدار برگزار خواهد شد.

به نظر می‌رسد تعویق نابه هنگام پلی‌آف لیگ برتر والیبال بانوان بی ارتباط با بیماری سرمربی یکی از تیم‌های راه یافته به مرحله پلی‌آف، نباشد.

منبع : مهر