به گزارش خبرنگار مهر، پیمان حسنی که طی سه سال گذشته مسئولیت دبیری فدراسیون تنیس روی میز را بر عهده داشته است تصمیم به استعفا گرفته و همین مسئله ریاست این فدراسیون را وادار به اعمال تغییرات اجباری در ترکیب هیأت رئیسه خود کرده است.

کناره گیری حسنی از دبیری فدراسیون تنیس روی میز به خاطر اساسنامه جدید فدراسیون‌های ورزشی و عدم تطابق شرایط وی با فاکتورهای مورد تاکید در این اساسنامه برای بر عهده داشتن پست دبیرکلی انجام شده است. اصلاً همین مسئله باعث شد مردادماه سال گذشته و بلافاصله پس از ابلاغ اساسنامه جدید فدراسیون‌های ورزشی توسط مسعود سلطانی فر وزیر وقت ورزش، پیمان حسنی پس از دو سال همکاری با فدراسیون تنیس روی میز به عنوان دبیر تصمیم به استعفا بگیرد.

البته آن زمان برخی رایزنی‌های انجام شده با مهدی علی نژاد معاون وقت وزارت ورزش در حوزه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای منجر به بازگشت پیمان حسنی و ادامه همکاری او با فدراسیون تنیس روی میز شد اما بعد از گذشت حدود یک سال و عدم تغییر برخی شرایط، وی مجدد تصمیم به پایان دادن به همکاری خود با فدراسیون به عنوان دبیر گرفته است.

این بار اما مسئله جدی تر از سال گذشته است چراکه به نظر می‌رسد راهی برای بازگشت این عضو قدیمی و همیشه فعال خانواده تنیس روی میز به ساختار فدراسیون نیست و به همین دلیل مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون بررسی گزینه‌های موردنظر برای انتخاب جایگزین وی را آغاز کرده است. قرار است طی همین چند روز آینده دبیرکل جدید فدراسیون تنیس روی میز معرفی شود.

حسنی در شرایطی بعد از سه سال همکاری مستمر با فدراسیون تنیس روی میز به عنوان دبیرکل تصمیم به کناره گیری گرفته است که طی سال گذشته همواره با این مجموعه در پست‌های مختلف همکاری نزدیک و مستمری داشته است. وی از پیشکسوتان تنیس روی میز به حساب می‌آید که مسئولیت برگزاری لیگ، کمیته مربیان، ریاست هیأت خوزستان و هدایت تیم امید را در کارنامه دارد و چند دوره هم با پتروشیمی قهرمان لیگ برتر شده است.

منبع : مهر