به گزارش خبرگزاری مهر، اردوی بسترسازی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان با حضور نزدیک به ۸۰ کشتی گیر و مربی طی روزهای ۱۹ تا ۲۳ آبان ماه در محل کمپ تیم‌های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی و خانه‌های کشتی شهید هادی و صدرزاده برگزار شد.
فدراسیون کشتی با هدف حمایت از نسل پایه کشتی و پشتوانه سازی، این اردوی بسترسازی که در قالب برنامه‌های فنی، آمادگی جسمانی و تفریحی را برگزار کرد. در این اردو نزدیک به ۶۰ کشتی گیر منتخب رقابت‌های استعدادهای برتر به همراه حدود ۲۰ مربی زیر نظر فرهاد اسماعیل نژاد سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نونهالان برنامه‌های خود را به اجرا در آوردند.
از نکات حائز اهمیت این اردو حضور حسن رنگرز سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان و آموزش فنون مختلف کشتی توسط وی به کشتی گیران حاضر در اردو بود.
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نیز با حضور در این اردو نکات انگیزشی را برای آینده سازان کشتی فرنگی کشور بیان کرد و مهمترین هدف را برای کشتی گیران کسب مدال طلای المپیک و رعایت اخلاق دانست.فدراسیون کشتی قصد دارد طی مراحل مختلف و به جهت حمایت از نسل پایه و پشتوانه سازی این اردوها را در رشته‌های آزاد و فرنگی به صورت مستمر برگزار نماید.