به گزارش ایسنا، «بیلد» آلمان با اشاره به حضور سردار آزمون در تیم فوتبال بایر لورکوزن نوشت که پرواز این بازیکن در ساعت ۱۲:۳۷ روز پنجشنبه در دوسلدورف آلمان فرود آمد و حالا یکی از بزرگترین ستاره‌های فوتبال آسیا در حال حاضر اینجاست و ماجراجویی بوندسلیگا برای مهاجم جدید بایر لورکوزن آغاز شده است.

سردار آزمون در این باره گفت: خیلی خیلی خوشحالم که در این باشگاه هستم. من اینجا هستم تا قهرمانی کسب کنم. می‌خواهیم هواداران را خوشحال کنیم. ما همه‌چیز را برای آن خواهیم داد.

آزمون در سفر خود با یکی از کارمندان آژانس مشاوره خود “Epic Sports” همراه بود که انتقال از زنیت سن پترزبورگ به بایر را انجام می‌داد.

با ارزش بازاری در حدود ۲۵ میلیون یورو، آزمون دومین انتقال ارزشمند زمستانی بوندسلیگا پس از دنیس زکریا است که از گلادباخ به یوونتوس تورین رفت.

آزمون از چه زمانی می‌تواند برای بایر بازی کند؟ او اخیراً با تیم ملی ایران باید در مقدماتی جام جهانی مقابل عراق و امارات به میدان می‌رفت که این اتفاق رخ نداد. آزمون گفت: به دلیل آماده نبودن بازی نکردم. همه‌چیز درست خواهد شد. پس از فرود در دوسلدورف، سران لورکوزن ابتدا او را برای معاینه پزشکی بردند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا