به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، تاکنون ۱۰۹ کشتی گیر با تیم‌های خود قرارداد بسته اند و تعدادی از تیم‌ها نیز در این هفته با کشتی گیران خود قرارداد خواهند بست.

بر این اساس در کشتی فرنگی تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، رعد پدافند ارتش، آریوبرزن بهبهان، فولادین ذوب آمل، خراسان جنوبی، جوانان البرز و رضاپویش جنوب تهران با کشتی گیران قرارداد بسته اند و تیم‌های سیناصنعت ایذه، شهرداری مسجد سلیمان، لرستان، هیئت کشتی سنندج و شهدای مقاومت بسیج قم نیز طی این هفته نسبت به انعقاد قرارداد با کشتی گیران خود اقدام خواهند کرد.

همچنین در کشتی آزاد تیم‌های فولادین ذوب آمل، ستارگان ساری، دانشگاه آزاد اسلامی، خراسان جنوبی و جوانان البرز اقدام به بستن قرارداد با کشتی گیران خود کرده اند و تیم مجتمع آلومینیوم حکمتی آذربایجان شرقی نیز در این هفته با کشتی گیران مدنظر خود قرارداد خواهد بست.

به گفته مسئولان سازمان لیگ تعدادی از تیم‌ها نیز برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر کشتی اعلام آمادگی کرده اند که هنوز نسبت به ثبت قرارداد با کشتی گیران خود اقدام نکرده اند. قرعه کشی این مسابقات نیز به احتمال فراوان هفته آینده انجام خواهد شد.