به گزارش ایسنا، ماجرای پرونده شکایت لئوناردو پادوانی از باشگاه استقلال، به یکی از طولانی‌ترین پرونده‌های شکایت باشگاه استقلال تبدیل شده است. این بازیکن فصل ۹۷-۹۶ و در بازی مقابل فولاد خوزستان با برخورد به یکی از بازیکنان استقلال، از ناحیه گردن و جابه‌جایی مهره دچار مصدومیت بسیار شدیدی شد و دیگر نتوانست فوتبال بازی کند.

باشگاه استقلال بدهی‌ ۱۰۰ هزار دلار به پادوانی داشت اما این بازیکن راضی به دریافت این مبلغ نبود و پرونده خود را به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) برد و درخواست غرامت ۹ میلیون دلاری کرد. طبق اطلاعات موجود، استدلال پادوانی برای درخواست غرامت ۹ میلیون دلاری، قصور پزشکی از سوی باشگاه استقلال عنوان شده است.

CAS تا این‌جای کار به بررسی مستندات و مدارک دو طرف پرونده پرداخته است و اواخر سال گذشته نیز جلسه استماع صحبت‌های باشگاه استقلال و پادوانی برگزار شد و در این جلسه دو طرفین به بیان مطالب خود پرداختند.

در سال جاری قرار بود که تکلیف پرونده و شکایت پادوانی از باشگاه استقلال مشخص شود اما نکته‌ قابل توجه این مساله، سکوت و ابهام CAS در اعلام رای نهایی پرونده پادوانی است. چندی پیش این دادگاه زمان جدید اعلام رای پرونده استراماچونی را به باشگاه استقلال اعلام کرد و این درحالی بود که زمانی برای مشخص کردن وضعیت پادوانی در نظر نگرفته است .

پادوانی در مصاحبه‌های خود در رابطه با شکایتش از باشگاه استقلال کرده است، تاکید داشته که قطعا پیروز این پرونده خواهد بود. باشگاه استقلال در CAS پرونده‌ شکایت لئوناردو پادوانی و آندره‌آ استراماچونی را روی میز کار خود دارد و مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار این پرونده‌ها خواهد بود.

انتهای پیام

منبع : ایسنا