به گزارش خبرنگار مهر، سردار عباسعلی بهدانی فرد، عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شب گذشته خبر مرگ یک زن و فرزند وی در شهر مجومرد اشکذر به پلیس اعلام شد، اظهار داشت: با دریافت این خبر بلافاصله ماموران کلانتری اشکذر در محل حاضر و با جسد بی‌جان زنی ۴۲ ساله و پسر ۱۴ ساله‌اش که به قتل رسیده بودند، روبرو شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد بیان کرد: در ادامه تحقیقات اولیه و همان ساعات اولیه تحقیقات متعاقب بررسی‌های اولیه جسد دیگری در بیابان‌های اطراف اشکذر که به قتل رسیده و سوزانده شده بود نیز توسط پلیس کشف شد.

وی ادامه داد: در ادامه بررسی‌های اولیه، ماموران به ارتباط میان این سه فقره قتل پی‌برده و بلافاصله تیم خبره‌ای از کارآگاهان پلیس تشکیل و ضمن هماهنگی با دادستان اشکذر، با استفاده از سرنخ‌های به دست آمده از صحنه جرم و با دقت عمل و هوشیاری پلیس و با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های خاص پلیسی، فرزند بزرگ خانواده، مورد ظن پلیس واقع شد.

بهدانی فرد افزود: پلیس در یک عملیات غافلگیرانه متهم و همدستش را که از محل متواری شده بودند، در بافت قدیم شهر یزد دستگیر و به اداره آگاهی اشکذر منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: متهمان که ۱۹ و ۲۱ ساله و هر دو اهل یکی از شهرستان‌های استان خراسان رضوی هستند و در حضور دادستان اشکذر به قتل اعتراف و انگیزه این اقدام فجیع را اختلاف خانوادگی عنوان کردند.

منبع : مهر