اگر ایده کاری شما قبلاً در ایران اجرا نشده باشد و شما اولین نفری هستید که برای ایجاد این کسب و کار اقدام می‌کنید، خب همه مشتری‌های موجود برای شما هستند و رقابتی در این زمینه برای شما وجود ندارد.

ادویه پیتزا

محصولی تولید شده است به نام  ادویه پیتزا و لازانیا همیشک که نوعی چاشنی برای طعم دادن به پیتزا و لازانیا می باشد که در طرز تهیه آن از انواع ادویه ها و سبزیجات خشک استفاده می کنند. اکثر فست فودی ها برای طعم دادن به غذاهای خود از این چاشنی استفاده می کنند که باعث خوش طعم تر شدن غذا می شود اما طعم این ادویه به ذائقه افراد در جاهای مختلف بستگی دارد.

لوله پلی اتیلن ۶۳

امروزه استفاده از لوله پلی اتیلن گازی با سایز ۶۳ در صنعت بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است و لوله پلی اتیلن ۶۳ یکی از پرکاربرد ترین لوله ها در صنعت می باشد و این نوع لوله ها از مواد اولیه ی پلی اتیلنی تشکیل شده اند. پلی اتیلن از اتمهای کربن، هیدروژن و دارای پیوندهای مولکولی بسیار قوی می باشد که باعث شده این لوله ها انعطاف پذیری بالایی داشته باشند.

گرانول از کجا بخریم

بهترین مراکز توزیع کننده گرانول پی وی سی ۸۰ در تلاش هستند که با در نظر گرفتن سه فاکتور مهم و اساسی انواع این اجناس را به بهترین شکل ممکن به بازار عرضه کنند و در جواب این که گرانول از کجا بخریم این سه فاکتور به شرح زیر است: کیفیت ایده آل: فروشندگان باید سبد کالایی خود را از با کیفیت ترین اجناس انباشته کنند، زیرا اولین اولویت مشتریان در جهت تهیه این اجناس کیفیت این کالا است.