• امروز : یکشنبه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۲

کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند/ برنامه روز نخست اعلام شد

  • 12 مهر 1402 - 18:06
کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند/ برنامه روز نخست اعلام شد

به گزارش خبرنگار مهر از هانگژو، رقابت‌های کاراته در این دوره از مسابقات با حضور ۲۰۸ کاراته کا از فردا پنجشنبه ۱۳ مهرماه آغاز و چهار روز به طول خواهند انجامید. بر همین اساس در روز نخست مسابقات بخش کاتای انفرادی مردان و زنان، مبارزات وزن ۷۵- کیلوگرم مردان و ۶۸- کیلوگرم زنان برگزار خواهد شد که تیم کشورمان دو نماینده دارد.
بر اساس قرعه کشی انجام شده در روز نخست بهمن عگسری در وزن ۷۵- کیلوگرم دور نخست به دیدار «مختامانیف» از ازبکستان می‌رود و در صورت برتری به دیدار «جائه یون» از کره جنوبی خواهد رفت. در این وزن ۱۹ کاراته کا به رقابت خواهند پرداخت.
مبینا حیدری هم در وزن ۶۸- کیلوگرم که ۱۶ کاراته کا مبارزه خواهند کرد، دور نخست «روفیانا» از اندونزی را پیش رو دارد و سپس به مصاف برنده مبارزه ژاپن و امارات خواهد رفت.
برنامه روز دوم:
جمعه هفتم مهرماه در روز دوم مسابقات کاراته با برگزاری مبارزات وزن کومیته اوزان ۶۰- و ۸۴+ کیلوگرم مردان، ۶۱- کیلوگرم زنان و کاتای تیمی پیگیری می‌شود که سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم دور نخست «گیاسیان» از لائوس را پیش رو دارد و سپس به مصاف «محمد آویاس» پاکستان می‌رود. در این وزن ۱۲ کاراته کا پیکار خواهند کرد. همچنین آتوسا گلشاد نژاد در وزن ۶۱- کیلوگرم در مبارزه نخست «ساره العامری» نماینده امارات را پیش رو دارد و در ادامه به مصاف برنده ویتنام و ماکائو خواهد رفت. در این وزن هم ۱۶ کاراته کا حضور دارند.
برنامه روز سوم:
شنبه هشتم مهرماه و در روز سوم این بازی‌ها، مبارزات اوزان ۸۴- و ۶۷- کیلوگرم مردان، ۵۵- و ۶۸+ کیلوگرم زنان برگزار خواهد شد که سه نماینده از کشورمان به مصاف رقبای خود می‌روند. در وزن ۵۵- کیلوگرم زنان که ۱۴ نفر حضور دارند، فاطمه سعادتی دور نخست «وانگ» از ماکائو را پیش رو دارد و در ادامه به مصاف برنده مبارزه ویتنام و چین تایپه می‌رود.
امیر مهدیزاده در وزن ۶۷- کیلوگرم در میان ۲۲ کاراته، ابتدا به دیدار «المصطفی» از اردن خواهد رفت و سپس به «شاراپوف» از تاجیکستان را پیش رو خواهد داشت. مهدی خدابخشی هم در وزن ۸۴- کیلوگرم ابتدا باید با «آندو» از ژاپن مبارزه کند و در صورت برتری به مصاف برنده مبارزه اردن و عربستان خواهد رفت.
برنامه روز پایانی
در روز پایانی مسابقات کاراته، یکشنبه نهم مهرماه کاتای تیمی مردان و مبارزات وزن ۵۰- کیلوگرم زنان برگزار خواهد شد که سارا بهمنیار در وزن ۵۰- کیلوگرم که ۱۷ کاراته کا حضور دارند دور نخست را قرعه استراحت پشت سر می‌گذارد و سپس به مصاف برنده مبارزه بنگلادش و مالزی می‌رود.

لینک کوتاه : https://kalannews.ir/?p=48509

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.