به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز، در چارچوب رقابت‌های کانتندر جوانان گرجستان، یکتا ادیبیان در رده‌ی سنی زیر ۱۷ سال با غلبه بر حریفانی از آذربایجان و قزاقستان صدرنشین گروه خود شد و به مرحله حذفی راه یافت. در این مرحله ادیبیان با شکست حریفانی از ارمنستان و هند به مرحله نیمه نهایی راه یافت اما او برای رسیدن فینال مغلوب حریفی از کشور هند شد و به مدال برنز رده‌ی سنی زیر ۱۷ سال دست پیدا کرد.
آتنا ظهیری فر و مهرسا مسلمی دیگر نمایندگان کشورمان در این رده‌ی سنی با شکست مقابل حریفان خود از دور رقابت‌ها کنار رفتند.
در رده سنی زیر ۱۳ سال هم وانیا یاوری و باران ارجمند به مدال برنز مشترک دست یافتند.
باران ارجمند با پیروزی مقابل حریفانی از ارمنستان و قزاقستان به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شد، در این مرحله ابتدا با قرعه استراحت مواجه شد و در ادامه با پیروزی مقابل حریف قزاقستانی به نیمه نهایی رسید. ارجمند در نیمه نهایی مقابل حریفی قدرتمندی از هنگ کنگ شکست خورد و به مدال برنز دست یافت.
همچنین وانیا یاوری دیگر پینگ پنگ باز کشورمان با غلبه بر حریفانی از گرجستان و قزاقستان به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شد و در این مرحله ابتدا با قرعه استراحت مواجه شد و سپس در مرحله یک چهارم پایانی با پیروزی مقابل حریفی از قزاقستان به نیمه نهایی راه یافت. یاوری برای رسیدن به فینال مقابل حریف ازبکستانی با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ شکست خورد و به مدال برنز مشترک دست پیدا کرد.
الیسا کرمی دیگر نماینده کشورمان در این رده سنی با پیروزی مقابل حریفانی از ازبکستان، گرجستان و قزاقستان به جمع ۸ بازیکن برتر راه یافت اما در این مرحله در مصاف با حریفی سرسخت از هنگ کنگ شکست خورد و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.
رقابت‌های کانتندر جوانان گرجستان در بخش دختران از اول تا ۴ مهرماه به میزبانی تفلیس در جریان است و تیم ملی تنیس روی میز کشورمان با ۷ ورزشکار در ۵ رده‌ی سنی در این مسابقات حاضر است.
هدایت پینگ پنگ بازان کشورمان بر عهده حوری آقامیری می‌باشد.