به گزارش خبرنگار مهر، یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش، پیش از ظهر جمعه قبل از شرکت در آئین رسمی اختتامیه بیست و هفتمین کنگره قرآنی دختران در گرگان با حضور در غرفه‌های اجرایی این رویداد قرآنی با تعدادی از دانش آموزان حاضر در این کنگره به صورت چهره به چهره گفتگو کرد.
رئیس سازمان استعدادهای درخشان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در این بازدید وزیر آموزش و پرورش را همراهی کردند.
یوسف نوری صبح امروز در بدو ورود به گرگان مورد استقبال معاون استاندار گلستان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان و جمعی از نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای این دیار ادای احترام کرد.
وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شرکت در آئین اختتامیه بیست و هفتمین کنگره سراسری قرآن کریم ویژه مدارس استعدادهای درخشان کشور به استان گلستان سفر کرده است.
وی در ادامه در آئین افتتاح دبیرستان دخترانه نمونه مهرراد ایرا (جامعه یاوری) واقع در خیابان ولیعصر (عج) شهر گرگان شرکت خواهد کرد.
حضور در آئین افتتاحیه مرکز رشد و فناوری دانش آموزی و نشست با شورای معاونین و رؤسای سمپاد ادارات کل سراسر کشور از دیگر برنامه‌های وزیر آموزش و پرورش در سفر به گلستان است.