به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ مهدی باقرزاده پیش از ظهر یکشنبه در حاشیه مراسم ورود پیکر مطهر شهید گمنام به تربت حیدریه اظهار کرد: همزمان با دهه نخست ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، پیکر یکی از شهدای گمنام مورد استقبال مسئولین و مردم قرار گرفت.
مسئول دفتر نمایندگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در تربت حیدریه گفت: تا هفتم دی ما این شهید عزیز در شهرها و بخش‌های اطراف، هیأت‌های مذهبی و مدارس، برای زیارت مردم و ادای احترام تشییع خواهد شد.
وی ادامه داد: در هفتم دی ما نیز پیکر این شهید تشییع و در دانشگاه دولتی تربت‌حیدریه در خاک آرام خواهد گرفت.
باقرزاده در پیوند با مشخصات این شهید نیز گفت: وی که در زمان شهادت ۲۰ سال داشت، در عملیات کربلای ۵، در دی ماه سال ۱۳۶۵ به شهادت رسیدند.
مسئول دفتر نمایندگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در تربت حیدریه بیان کرد: اکنون در شهرستان تربت‌حیدریه ۲۲ شهید گمنام در خاک آرام گرفته‌اند که شامل پنج شهید در بوستان پیشکوه، پنج شهید در دانشگاه آزاد اسلامی، ۲ شهید گمنام در گلزار بهشت عسکری، ۲ شهید در باغ ملی، ۲ شهید در کدکن، ۲ شهید در بایگ، ۲ شهید در رباط سنگ، یک شهید در توپخانه ۶۱ محرم و یک شهید نیز در تیپ ۱۷۷ ارتش و در مزار شهدای بهشت عسکری نیز ۲۰۰ شهید در خاک آرام گرفته‌اند.