• امروز : یکشنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۲

نتیجه کمانداران ایران در مرحله مقدماتی مسابقات جهانی مشخص شد

  • 20 مرداد 1400 - 2:55
نتیجه کمانداران ایران در مرحله مقدماتی مسابقات جهانی مشخص شد

به گزارش مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، دور مقدماتی مسابقات جهانی تیراندازی با کمان درلهستان در رده نوجوانان و جوانان برگزار شد.

نتایج کمانداران کشورمان به شرح زیر است:

ارشک فاضل در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز ۶۴۷ در رده بیستم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوممسابقات حذفی با برنده دیدار لیتوانی و اوکراین بازی خواهد کرد.

نیما نادری در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز ۶۲۳ در رده چهل و نهم ایستاد. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری ازارمنستان دیدار می‌کند.

محمدحسین گلشنی در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز ۶۴۸ در رده نوزدهم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست، دردور دوم مسابقات حذفی با برنده دیدار فرانسه و لهستان بازی خواهد کرد.

یسنا پورماهانی در دور مقدماتی ریکرو نوجوانان با امتیاز ۶۱۷ در رده سی و نهم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دوردوم مسابقات حذفی با کمانداری از هند بازی خواهد کرد.

گیسوی بایبوردی در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۸۲ در رده هشتم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداریاز لهستان بازی خواهد کرد.

ساغر حلوایی در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۳۵ در رده چهل و نهم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باکمانداری از بریتانیا بازی خواهد کرد.

بیتا عاشق‌زاده در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۸۲ در رده هشتم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداریاز لهستان بازی خواهد کرد.

پارسا زمانی‌نژاد در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۸۳ در رده بیست و سوم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست، دردور دوم مسابقات حذفی با کمانداری از فرانسه بازی خواهد کرد.

آرمین پاکزاد در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۷۹ در رده سی‌ام ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوممسابقات حذفی با کمانداری از آلمان بازی خواهد کرد.

امیر محمد قربان‌زاده در دور مقدماتی کامپوند جوانان با امتیاز ۶۸۲ در رده بیست و ششم ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست،در دور دوم مسابقات حذفی با نماینده اسلوونی بازی خواهد کرد.

تیم ریکرو نوجوانان پسر ایران با ترکیب ارشک فاضل، نیما نادری و محمدحسین گلشنی با امتیاز ۱۹۱۸ در رده هشتم قرار گرفت. تیمایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی با تیم اوکراین بازی خواهد کرد.

تیم میکس ریکرو نوجوانان ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و محمدحسین گلشنی با امتیاز ۱۲۶۵ در رده چهاردهم قرار گرفت. تیم ایراندر دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان می‌رود.

تیم میکس کامپوند جوانان ایران با ترکیب بیتا عاشق‌زاده و پارسا زمانی‌نژاد با امتیاز ۱۳۶۱ در رده دهم ایستاد. تیم ایران در دور نخستمسابقات حذفی به مصاف تیم پرتغال می‌رود.

تیم کامپوند جوانان ایران در رده پسران با ترکیب پارسا زمانی‌نژاد، آرمین پاکزاد و امیر محمد قربان‌زاده با امتیاز ۲۰۴۴ در رده هفتمایستاد. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان می‌رود.

تیم کامپوند جوانان ایران در رده دختران با ترکیب گیسا بایبوردی، ساغر حلوایی و بیتا عاشق‌زاده با امتیاز ۱۹۹۱ در رده هشتم ایستاد. تیم ایران در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم اسپانیا می‌رود.

لینک کوتاه : https://kalannews.ir/?p=1863

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.