به گزارش ایسنا، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احکام خود را درباره فرشید اسماعیلی و محمدحسین کنعانی‌زادگان، بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس صادر کرد. در این احکام آمده است:

«فرشید اسماعیلی، بازیکن تیم استقلال تهران به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمنا ادامه فعالیت این بازیکن پس از اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال امکان پذیر خواهد بود.

به دلیل تخلفات محمد حسین کنعانی زادگان، بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس، وی به دو جلسه محرومیت تعلیقی به مدت دو سال و پرداخت ۲ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمنا ادامه فعالیت این بازیکن پس از اخذ تاییدیه از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال امکان پذیر خواهد بود.»

در حال حاضر نه اسماعیلی در لیگ برتر تیمی دارد و نه کنعانی‌زادگان در فوتبال ایران شاغل است تا محرومیت‌ آن‌ها اعمال شود. هنوز مشخص نیست که محرومیت بازیکنی مانند کنعانی‌زادگان که از مهره‌های اصلی خط دفاعی تیم ملی است، در بازی‌های ملی اعمال می‌شود یا منوط به بازگشت او به لیگ برتر ایران است. فرشید اسماعیلی هم در اردوی مقدماتی تیم ملی برای دیدار با سوریه و عراق حضور داشت که خط خورد.

چندی قبل ویدیویی از کنعانی‌زادگان منتشر شد که او در حال تردد با خودروی شخصی خود، به هواداران و باشگاه استقلال توهین می‌کند و همین ویدیو موجب باز شدن پای او به کمیته اخلاق شد.

انتهای پیام