افرادی که طبع سردی دارند بوی ادکلنهای گرم به آنها حس گرما و آرامش می دهد پس حتما قبل از آنکه ادکلن را خریداری کنید مطمعن شوید که مزاج شما چه نوعی است تا بتوانید ادکلنی خریداری کنید که با طبع و مزاج شما سازگاری داشته باشد.

مثلا برای افرادی که دارای مزاج صفراوی می باشند عطر مردانه ایرانی سرد و خنک مناسب می باشد از ویژگیهای افراد با مزاج صفراوی می توان به پر انرژی بودن و پر تحرک بودن آنها اشاره کرد.

افرادی هستند که مزاج دموی دارند که این افراد معمولا صمیمی و آرام می باشند و این افراد می توانند از همه ی رایحه های ادکلن گرم و سرد استفاده کنند. برخی از افراد دارای طبع سودایی می باشند که این افراد معمولا افرادی درون گرا و آرام می باشند و ادکلن مناسب برای این افراد باید گرم و شیرین باشد. افرادی هم که دارای مزاج بلغمی می باشند افراد کم انرژی و آرام هستند که این افراد بهتر است از ادکلنهای با طبع گرم و معتدل استفاده کنند.

ماندگاری بوی ادکلنهای موجود در سایت ما بسیار بالاست و تا چند روز روی لباس یا پیراهن شما می ماند و به زودی نمی پرد و نسبت به ماندگاری و کیفیت بالایی که دارند دارای قیمت مناسبی هم می باشند.

عطر مردانه گرم

یکی از مهم ترین چیزهایی که جذابیت یک فرد را دو برابر می کند بوی خوش یک شخص می باشد مثلا در فصلهای سرد سال مثل زمستان می‌ توانید از ادکلن و عطر مردانه گرم گرم و ملایم و در فصلهای گرم سال می توانید از ادکلن خنک و تند استفاده کنید تا همیشه خوش بو باشید.

ادکلنی که استفاده می کنید باید در خلق ‌و خوی شما تاثیر بگذارد و حس و حال افسردگی را از شما دور کند. کشورهایی مانند اسپانیا، انگلستان، آلمان، فرانسه و همچنین ایتالیا جزو کشورهایی هستند که بهترین ادکلنهای دنیا تولید و راهی بازار می ‌کنند و ادکلنهایی که تولید این کشورها می باشند طرفدار زیادی دارند.

برای خرید عطر مردانه گرم باید توجه داشته باشید که از فروشگاه های معتبر که ادکلنهای اصل و ماندگار را می فروشند خریداری کنید زیرا بسیاری از افراد سود جو هستند که ادکلنهای فیک و بی کیفیت را به جای ادکلن اصل با قیمت بالا در بازار عرضه می کنند بنابراین هنگام خرید ادکلن باید از فروشگاهی که از آن مطمئن هستید خرید کنید.

قیمت عطر مردانه

اگر با عطرهای مردانه و یا عطر ملایم زنانه کمی آشنایی داشته باشید متوجه می شوید که آنها با درصدها و خلوص مختلفی به بازار عرضه می شوند که هر کدام از آنها جزو دسته بندی مستقلی قرار گرفته و ویژگیهای کنحصر به فردی برخوردار هستند که در ادامه با آنها آشنا می شوید با ما همراه باشید.

زمانی که مغازه ها و غرفه های عطر فروشی سطح شهر سری می زنید و قصد خرید یک عطر مردانه با قیمت مناسب، خوشبو و ماندگار برای خود یا خانواده و حتی دوستان تان هستید با دنیایی از رایحه های مختلفی آشنا می شوید که ممکن است انتخاب را برای شما کمی سخت کنند اما در این زمینه ما به شما چند پیشنهاد ویژه را آماده نموده ایم تا با قیمتی معقول به انتخاب آنها بپردازید.

اهیمت به استفاده و اطلاع از قیمت عطر مردانه نه تنها در بین کشورهای قاره اروپا همچون فرانسه و ایتالیا بلکه در کشورهای آسیایی همچون ایران نیز در از گذشته تا به امروز با علاقه خاص و ویژه ای دنبال می شده است که علت آن علاقمندی بی حد و حصر به استفاده از رایحه های تسحین برانگیز و خوش از سوی مردم می باشد به همین منظور تولید کنندگان اسانس صنعتی عطری و عطر و ادکلنهای ایرانی در سالهای اخیر با رشد و توسعه خطوط تولید خود و استفاده نتهای ملایم، تند و آروماتیک نه تنها نظر مشتریان داخلی بلکه نظر خریداران خارجی را نیز توانسته اند به خود جلب نمایند و این محصولات را به کشورهای همسایه از جمله حاشیه خلیج فارس ارسال نموده اند.

از تمامی تجار و فعالین تجاری که تمایل به همکاری در زمینه فروش یا جذب نمایندگی این محصولات را دارند دعوت می شود تا با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت ما نسبت به ارتباط با کارشناسان مجرب ما اقدام نمایند.