بشکه پلاستیکی یکی از ابزاری است که حتی به­صورت اتفاقی در مکان‌های مختلف مثل جاده‌ها، زمین‌های کشاورزی یا حتی ماشین‌های مخصوص حمل و نقل بار و… به چشم می‌خورد. این محصول طیف استفاده گسترده‌ای دارد و به دلیل کارایی زیاد در صنایع مختلف یک ابزار کاربردی محسوب می‌شود. بشکه‌های پلاستیکی علاوه بر صنایع و امور تجاری در مصارف خانگی و شخصی نیز به‌وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شکل اولیه این بشکه­ها از جنس چوب بود و چند تخته چوب از طریق بند‌های فلزی به یکدیگر متصل شده بودند که مایعات و محتویات درون آن‌ امکان نشتی نداشت. با پیشرفت فناوری و تکنولوژی نسل جدید محفظه‌های چوبی با عنوان بشکه پلاستیکی تولید شدند که از جنس پلی‌اتیلن بودند و وزن مولکولی و تراکم بالایی داشتند. قیمت بشکه مقوایی و پلاستیکی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود.

انواع بشکه پلاستیکی

بشکه‌ها دارای دو دسته درب باز و درب بسته هستند.

بشکه درب باز یا درب تسمه‌ای برای محصولاتی مناسب است که امکان ریختن آن‌ها از بشکه به بیرون کم است و تراوش مواد از طریق این بشکه به محیط‌زیست آسیبی نمی‌زند. مواد جامد برای نگهداری در این بشکه مناسب‌تر هستند. در طراحی این نمونه درب با استفاده از تسمه به بدنه متصل شده است.

بشکه درب بسته پلاستیکی به­طور کامل از محصول مورد نظر پر می‌شود و پس از بستن درب، حتی با قل خوردن بر روی سطح صاف نیز امکان خروج محتویات آن وجود ندارد و کارایی محصولات با استفاده از این مخازن تضمین می‌شود.

البته این بشکه‌ها از نظر کاربرد دارای دسته‌بندی متفاوتی هستند و بر این اساس نیز قیمت بشکه پلاستیکی متفاوت است. بشکه مقوایی، پلاستیکی خارجی و پلاستیکی ایرانی نمونه‌ای از دسته‌بندی این محصولات هستند.هرکدام از این ظروف برای استفاده در صنایع مختلف طراحی و تولید شده­اند.

بشکه پلاستیکی درب باز و درب بسته

معرفی بشکه مقوایی

نمونه­ای از این بشکه‌ها هستند که برای بسته‌بندی و انتقال مواد اولیه دارویی و شیمیایی و محصولات پودری صادراتی به کار ‌می‌روند. ابعاد این بشکه‌ها متفاوت است و قیمت مناسبی دارند.

بشکه مقوایی

معرفی بشکه پلاستیکی خارجی

این نوع بشکه‌ها از نوع درب باز واشردار تسمه‌ای هستند که جنس بدنه آن‌ها پلی‌اتیلن است. کشور سازنده این محصول آلمان است و از شناخته‌شده‌ترین بشکه‌ها در سراسر دنیا به شمار می‌رود. کیفیت زیاد این بشکه باعث شده تا بتوان به مدت چند سال و به­صورت مداوم از آن استفاده کرد. این ظروف به­عنوان نگهدارنده برخی محصولات وارداتی به کشور وارد می‌شوند و پس از تخلیه مواد آن، به کارخانه‌های تولید بشکه  منتقل می­شوند تا از نظر سلامت کالا کنترل شوند.

این محصول از نظر کیفیت دارای استاندارد یورو ۲۰۰۴ است. امکان نفوذ‌پذیری به آن وجود ندارد و در برابر ضربات بسیار مقاوم است. نگهداری مواد غذایی، اسیدی، آرایشی و بهداشتی در این محصول به‌راحتی انجام می‌شود. قیمت بشکه پلاستیکی خارجی نیز با توجه به کیفیت و کارایی آن تعیین می‌شود. برای تهیه انواع این بشکه­ها می‌توانید به سایت آوید کارتن مراجعه کنید.کیفیت بالا این محصول باعث شده تا استفاده از آن در طعم و بو محتویات داخلی تاثیری نداشته باشد.

بشکه در باز خارجی

بشکه پلاستیکی ایرانی

بشکه‌های ایرانی تولید شده بر اساس مواد سازندهموجود در آن مقاومت زیادی دارند و نسبت به خوردگی حساس نیستند. این بشکه‌ها به­صورت آکبند تولید می‌شوند و بر اساس معیار‌های مختلف کیفیت آن‌ها طبقه‌بندی می‌شود. میزان تحمل فشار درونی این محصول بسیار زیاد است و برای جابجایی مواد مختلف بسیار مناسب است. این محصولات استاندارد‌های به­خصوصی دارند و مطابق آن‌ها ساخته شده‌اند. قیمت بشکه پلاستیکی ایرانی نسبت به نمونه خارجی کمتر است. از این ظرف می­توان برای نگهداری آب و خنک کردن آن نیز استفاده کرد. البته برند ایرانی در مقایسه با نمونه­های خارجی طرفداران کمتری دارند.

بشکه فلزی آوید کارتن

خرید بشکه با قیمت مناسب از آوید کارتن

به دلیلکاربرد زیاد انواع بشکه در جابجایی و حمل و نقل مواد مختلف، بسیاری از صنایع از این محصول استفاده می‌کنند. قیمت بشکه پلاستیکی نیز از عوامل مختلفی مثل نوع جنس، ایرانی یا خارجی بودن، میزان کیفیت، ابعاد و… تأثیر می‌پذیرد. البته هزینه تعیین شده برای تهیه این محصول مقرون‌به‌صرفه است.

مجموعه آوید کارتن در حوزه تولید انواع ظروف نگهدارنده مقاوم و واردات بشکه پلاستیکی خارجی فعالیت می‌کند. کیفیت محصولات این مجموعه بسیار زیاد است و از ضمانت بازگشت کالا برخوردار است. شما می‌توانید برای تهیه انواع لوازم نگهدارندهبه سایت آوید کارتن مراجعه کنید و درباره محصولات آن اطلاعاتی تکمیلی برای خرید به دست آورید.