دریافت قیمت آباژور رومیزی را می توانید از طریق وبسایت مجموعه آراد برندینگ استعلام بگیرید و مدل ارکید یک از پرفروشترین آباژور در بازار می باشد. آباژور در مدلهای مختلف تولید می شود که معمولا از جنس چوب و فلز یا پلاستیک می باشد که بنا به سلیقه افراد می تواند در طرحهای گوناگون تولید شود و با دارا بودن رنگبندی مختلف هنگام استفاده در کنار مبلمان منزل می تواند زیبایی خاصی را برای شما به ارمغان بیاورد.اکثر آباژور بصورت رومیزی بوده که در میز عسلی اتاق خواب استفاد می شود و برای اتاق پذیرایی در کنار میز کنار مبل بیشتر کارایی دارد.

معمولا بصورت رومیزی بوده که برخی از مدلها با ارتفاع بیشتر بصورت ایستاده بکار می روند و روی زمین قرار می گیرند و برخی دیگر بصورت دیواری بوده و در دیواره ها نصب می گردند.می دانیم که چراغ آباژور دارای نور کمی بوده و برای روشن کردن نقطعه ای منزل می باشد و با رنگهای سفید مهتابی یا زرد آفتابی به فروش می رسد. برای اینکه نور این وسیله بصورت مستقیم نتابد با استفاده از پارچه یا نوار کاغذی نور را پخش کرده و می توانید از آن استفاده کنید و با این روش دیگر نور چراغ خیره کننده نمی باشد.

آباژور رومیزی شارژی

تولید آباژور در طرحها و مدلهای متنوع به‌ صورت گسترده انجام می ‌گیرد و انواع آباژور ریسه ای نیز از دیگر مدل این محصولات می ‌باشد. استفاده از آباژور چوبی ایستاده شارژی بیشتر برای اتاق‌خواب کودکان مورد استفاده است جزئیات طرحها و مدلهای بچه‌گانه در آن به‌ کار رفته است که مورد پسند کودکان می ‌باشد این مدل آباژور ها را می‌ توان به ‌صورت سیار با خود به همه‌ جا حمل کرد زیرا هم شارژ می‌ شوند و هم اندازه کوچکی دارند.بازار خرید و فروش آباژور رونق مناسبی دارد اما فروش آباژور های رومیزی نسبت ‌به آباژور های ایستاده بسیار بیشتر و بهتر می ‌باشد و هم مردم علاقه بیشتری به خرید مدلهای رومیزی این تجهیزات دارند.

همانطور که می دانید امروزه استفاده از آباژور رومیزی شارژی فوق العاده پر کاربرد می باشد. یکی از زیباترین و جذاب‌ترین نورتاب یا آباژور انواع شارژی آن می ‌باشد این وسایل و تولیدات که فوق ‌العاده مدرن و مدل جدید می ‌باشند در مدلهای مختلف عروسکی و تزئینی تولید شده ‌اند که با استقبال بسیار فراوانی روبه ‌رو شده ‌است و بازار فروش بسیار خوبی دارد.این آباژورها فوق‌ العاده زیبا و در طرحهای متنوع می ‌باشند اندازه کوچک یکی از مهم‌ترین نقطه قوتهای این محصول جذاب است و آباژورهای شارژی را می ‌توان در هر گوشه‌ و کنار خانه و اتاقخواب و اتاق کار قرار داد.تولید آباژور های شارژی رومیزی در طرحهای مختلف مانند گل مجسمه کره زمین عروسک و بسیاری مدلهای دیگر باعث جذابیت این وسایل و داغ شدن بازار فروش آن شده ‌است.

قیمت آباژور رومیزی

وزن کم این وسیله سبب شده که براحتی آنرا جابجا نمود و با سیمی که دارد به نزدیک ترین پریز برق متصل نمود و با استفاده از کلید روشن و خاموش نیز بتوانید از آن استفاده کنید.معمولا در تولید آباژور در کشور ایران بر اساس دکوراسیون داخلی و سبک طراحی منازل استفاده می شود که هر کدام از یکسری مواد اولیه استفاده می گردد که از جنس فلز آبکاری شده یا چوب خراطی شده و کریستال شیشه ای استفاده می گردد.اکثر مدلهای چوبی برای می تواند برای منازل سلطنتی و با مبلمان راحتی و استیل بکار رود که در کنار مبل راحتی و مدرن از آباژور شیک و لاکچری استفاده می گردد. آباژور کلاسیک اغلب به رنگ قهوه ای یا مشکی هستند.

دریافت اطلاعات درمورد محصول و قیمت آباژور رومیزی را می توان آنلاین انجام داد. این وسیله بغیر از روشن کردن محیط می تواند با رنگبندی زیبایی که دارد به زیبایی محیط بسیار کمک کند و باعث شود تا دکوراسیون منزل شما بسیار زیباتر جلوه کند.در کنار مبلمان منزل استفاده از میز جلومبلی و میز عسلی به همراه آباژور زیبایی این وسایل را بیشتر می کند یکی از ویژگیهای آباژور روشن و خاموش کردن سریع آن است که با کلید یا نخی که به آن متصل است می تواند بسرعت روشن شده و از آن استفاده نمود و برخی دیگر از مدلهای با دارا بودن دیمر الکترونیکی می تواند نور لامپ را چندبار کم یا زیاد کند.استفاده از آباژور را می توانید در دیگر قسمتهای منزل بکار رود برای اتاق پذیرایی، اتاق خواب، چراغ مطالعه برای میز تحریر بکار می رود.