به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق با صدور پیامی که در صفحه شخصی او در توئیتر منتشر شد، به تحولات فلسطین و عملیات های ضد صهیونیستی در قدس اشغالی واکنش نشان داد.
در پیام توئیتری «قیس الخزعلی» آمده است: رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی در سایه سکوت مشکوک جامعه بین المللی، کشتار و جنایت های وحشیانه خود را علیه ملت مسلمان فلسطین ادامه می دهد.
وی ادامه داد: محکوم کردن محض، هیچ تأثیری در رویکرد تروریستی صهیونیست ها ندارد و تجاوزات خصمانه علیه اردوگاه جنین در کرانه باختری اشغالی در چند روز اخیر، نمونه بارز این رویکرد تروریستی است.
الخزعلی تصریح کرد: ما از همه آزادگان و شرافتمندان در سراسر جهان می خواهیم از گروه های مقاومت در فلسطین پشتیبانی کنند و برای آزادسازی فلسطین از لوث وجود صهیونیست ها، همه جانبه از آنها حمایت کنند.
دبیرکل عصائب اهل الحق در پایان پیام خود نوشت: ما همچنین از سازمان های اسلامی و بین المللی مرتبط با حقوق بشر می خواهیم متناسب با جایگاه خود مواضع قاطعی را اتخاذ کنند و در مقابل این کشتارها و جنایت های هولناک سکوت نکنند تا فرصت برای کشورهای استکباری و حکومت های سازشکار برای آسیب زدن به جهاد رزمندگان مقاومت و جان فشانی های بزرگ آنها فراهم نشود.