به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون کشتی، کامران قاسم پور دارنده مدال طلای وزن ۹۲ کیلوگرم رقابت‌های جهانی نروژ با بیان این مطلب افزود: سال‌هاست که در سطح اول کشتی کشورمان به رقابت می‌پردازم، اما متأسفانه فرصت حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان را پیدا نکرده بودم. خوشحالم که توانستم در وزن جدید به مسابقات جهانی اعزام شده و اولین مدالم از این رقابت‌ها را به سینه بزنم. سقف آرزوهای من در همین یک مدال خلاصه نمی‌شود و تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا به تعداد مدال‌هایم در رقابت‌های قهرمانی جهان اضافه کنم و در نهایت بتوانم مدال خوش‌رنگی از مسابقات المپیک را هم به سینه بزنم.

دارنده مدال طلای جهان تصریح کرد: حریفان سرسختی در این رقابت‌ها به روی تشک آمدند که در صدر همه آن‌ها «جی‌دن کاکس» آمریکایی و «کوربان‌اف» روسی قرار داشتند. خوشبختانه توانستم با آنالیز درستی که کادرفنی از نحوه مبارزات آن‌ها به دستم دادند، دقیقاً به گونه‌ای مبارزه کنم که نتیجه کشتی را به نفع خودم به پایان برسانم. تمرینات علمی و هدفمندی که در دستور کار کادرفنی قرار داشت باعث شد تا در روز مسابقات به خوبی و به موقع به فرم ایده‌آل برسم و بتوانم مقابل حریفان به برتری برسم.

قاسم‌پور که با سایت فدراسیون کشتی گفتگو کرده است، در پایان خاطرنشان کرد: من اهل روستاهای شهرستان جویبار هستم و هر چه دارم از دعای خیر مردم و پدر و مادرم است. از مردم خوب کشورم، هم استانی‌ها و همه جویباری‌ها ممنونم که همواره عاشقانه کشتی را دنبال و از کشتی‌گیران حمایت می‌کنند. امیدوارم با کسب این مدال دل همه آن‌ها را شاد کرده باشم و لبخند را بر لبان آن‌ها نشانده باشم.

منبع : مهر