قطعات مجری فرمان پکیج، انواع مختلفی از جمله شیر کنترل گاز، فن تخلیه دود، پمپ سیرکولاسیون و شیر موتوری را شامل می‌شود.

همان‌طور که از نام این قطعات واضح است، قطعات مجری فرمان، مسئول اجرای فرمان‌هایی هستند که از سمت برد پکیج ارسال می‌شود و هیچکدام مستقلا کار نمی‌کنند.

هر یک از اجزای گفته شده، مسئول هر یک از قسمت‌های پکیج هستند.

به عنوان مثال، شیر کنترل گاز، از قطعاتی است که مسئول کم و یا زیاد شدن میزان گاز دستگاه است.

این قطعه، به هنگام کم و یا زیاد کردن دمای دستگاه پکیج دیواری نقش به سزایی دارد.

در بین تمامی اجزای نام برده شده از پکیج دیواری، قطعات مکانیکی بیشترین قطعات به کار رفته شده، محسوب می‌شوند.

بنابراین در صورت خرید پکیج دیواری به سایت آراد برندینگ مراجعه نمایید و یا هر یک از قطعات آن، بهترین نمونه‌های موجود در این وب سایت را تهیه کنید.

قطعات مکانیکی، بخش گسترده‌ای از قطعات از جمله منبع انبساط، برنر شعله، مبدل حرارتی اصلی و ثانویه، بلوک‌های چپ و راست پکیج، هود و محفظه احتراق و… را شامل می‌شود.

اگر به دنبال یادگیری تعمیرات پکیج هستید، لازم به ذکر است که گران‌ترین قطعات پکیج دیواری، اجزای برد الکترونیک پکیچ و حسگرها هستند.

بعضی از قطعات پکیج، از جمله قطعات مکانیکی در صورت هر گونه ایراد، هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض هستند.

اما بعضی از قطعات مانند آی سی رگولاتور، در صورت آسیب، حتما نیاز به تعویض دارند.

دقت داشته باشید، که کیفیت قطعات، تاثیر مستقیمی بر کارایی پکیج دیواری دارد و باعث افزایش طول عمر آن خواهد بود.

فروش قطعات پکیج دیواری

برد‌ها وظیفه ارسال دستورات اجرایی را به قطعات مختلف بر عهده دارند

آشنایی با قطعات دسته اول: برد پکیج بوتان چه وظیفه‌ای دارد؟ همانطور که اشاره کردیم، این قطعه نقش مغز پکیج را ایفا می‌کند که فروش پکیج دیواری را تحت تاثیر خود قرار داده است.

برد پکیج بوتان براساس فرمانی که شما به دستگاه می‌دهید، دستورات لازم را برای اجرا به قطعات تحت فرمان می‌دهد.

برد پکیج بوتان خود شامل قطعات زیر است: فیوز رله آی سی ترانس تغذیه فیوز در برد پکیج فیوز هنگامی که در پکیج اتصال کوتاه رخ دهد، برق ورودی را قطع می‌کند این قطعه که در قسمت ورودی برق اصلی به پکیج قرار دارد را نمی‌توان پس از بروز اختلال در آن تعمیر کرد و نیاز است که پس از برطرف شدن مشکل مدار تعویض شود.

امروزه، پکیج دیواری به یکی از اصلی‌ترین اجزای هر ساختمان تبدیل شده است.

همان‌طور که می‌دانید، پکیج دیواری جایگزین بسیاری از وسایل هر ساختمان از جمله: شوفاژ، آبگرمکن و… است.

در سال‌های اخیر، پکیج دیواری به علت کارایی بالایی که دارد از محبوب‌ترین اجزای ساختمان تبدیل شده است و در واقع بسیاری از هزینه‌ها را از جمله هزینه موتور خانه را کاهش خواهد داد.

پکیج دیواری، مانند سایر وسایل، از اجزای مخصوص خود تشکیل شده که هر یک وظایفی را به دنبال دارند.

قیمت رادیاتور پکیج دیواری

قیمت رادیاتور پکیج های دیواری مانند دیگر کالا ها و محصولات بستگی به عوامل و شرایط زیادی دارد.

به عنوان مثال: نوع جنس و ابعاد و ظرفیت و توانایی های آن و همچنین رادیاتور پکیج دیواری بوتان مانند دیگر محصولات و کالا ها معایب و یا به عبارت دیگر مضرات زیاد و کمی دارد،در ادامه سعی می کنیم در رابطه با معایب و مضرات و مشکلاتی که ممکن است ایجاد کند، در این نوع پکیج های دیواری توضیحات و نکات مفیدی را خدمت شما مخاطبان گرامی ارائه کنیم.

واحد دیواری آدنا یونیت، دیواری هرما ست، دیوار آریایی ست و دیواری آرتمن انواع پک دیواری بوتان هستند و مزایای پک دیواری بوتان ویژگی ها و مزایای پک های دیواری بوتان عبارتند از: بهره بالا و مصرف بهینه سوخت حجم بسیار کم دارای مدل های متنوع محیط را اشغال نکنید استقلال کامل واحدها از یکدیگر تامین آب گرم فوری دارای سیستم اتمسفر با مشعل جرقه زنی اتوماتیک.

مجهز به انواع تجهیزات حفاظتی مجهز به سیستم تشخیص الکترونیکی و سیستم ضد یخ دارای سیستم بای پس خودکار سیستم تهویه اتوماتیک سیستم احتراق آهسته و پیشرونده دارای دودکش دوجداره مخصوص با امنیت بالا.

نا گفته نماند باید توجه داشته باشیم که در هنگام خرید پکیج گارانتی بستگی به خرید دستگاه مورد نظر از نمایندگی معتبر دارد. بدنه بوتان از پلاستیک ساخته شده است که از بدنه برنجی بادوام تر است