کاربرد اصلی رزین اپوکسی در امور صنعتی است و علاوه بر اینکه در موارد پوششی به کار گرفته می شود در سطح وسیعی به خدمت صنایع عمرانی، خودروسازی و حتی هوافضا هم آمده است به طوریکه بهترین گزینه برای پر کردن فضاهای خالی میان درزها بوده و به خوبی قادر است محل مورد نظر را آب بندی کند. هر زمان بنا به دلایل خاص تصمیم گرفته شود از جوشکاری و یا پرچ استفاده نکنند بدون شک اولین گزینه عملی در این ارتباط جایگزین کردن رزین اپوکسی خواهد بود زیرا علاوه بر چسبندگی قوی و استحکام زیادی که پیش از این قید کردیم از قابلیت ضد فرسودگی هم برخوردار بوده و می تواند لوازم مختلف را از خطر زنگ زدگی و یا فرسوده شدن در امان نگه دارد.

با توجه به تنوعی که در عرضه محصولات شیمیایی وجود دارد فروش رزین اپوکسی و چسب سرامیک یک کار تخصصی محسوب شده و باید از سوی فروشندگان مجرب و آگاه انجام بگیرد که این امکان در فروشگاه ما به خوبی فراهم شده است. مشتریان قادر هستند برای آگاهی از مدلهای مختلف رزین اپوکسی و فرا گرفتن نحوه کار با هریک به شکل حضوری و یا آنلاین سوالات خود را از فروشندگان ما پرسیده و به بهترین مشاوره و راهنمایی دسترسی داشته باشند. وجود مشغله های کاری و زمانبر بودن خریدهای حضوری اکثر مشتریان را به استفاده از شیوه ثبت سفارش اینترنتی تشویق کرده است و در مجموعه ما هم رفاه حال خریداران محترم در اولویت قرار گرفته و برای سفارشات عمده امکان ثبت سفارش غیرحضوری از طریق لینک زیر فراهم می باشد.

رزین اپوکسی شفاف

در مورد کاربرد این محصولات می توان گزینه های متعددی را بیان کرد که در ادامه به کارهای هنری، صنعت چوب، فلز، شیشه و پارچه اشاره می کنیم، در کارخانه های تولیدی لوازم الکتریکی و الکترونیکی ازرزین اپوکسی بسیار استفاده می شود. علاوه بر این کفپوشهای آنتی باکتریال اپوکسی که در مراکز درمانی استفاده می شوند از این مواد آماده می گردند.

در فرآوری اصولی و ساخت سنگ از رزینها استفاده می شود و باید گفت که با وجود این مواد استحکام سنگها دوچندان شده و می توان از این محصولات در سخت ترین مکانها استفاده کرد. برخی نیز از رزین اپوکسی به عنوان چسب استفاده می کنند، زیرا از ویژگیهای مهم آنها قدرت چسبندگی بالای آنها می باشد.

کسب اطلاعات دقیق و مفید در مورد انواع رزین اپوکسی مسلما در انتخاب خریداران تاثیر بسیاری می گذارد، رزین اپوکسی شفاف به عنوان پرمصرف ترین نوع محصولات می باشد که به منظور رفع نیاز خریداران شرایط برای تولید عمده آنها در کارخانه های تولیدی فراهم می آید. رزین اپوکسی شفاف رنگ ندارد و با قدرت چسبندگی بالایی که دارد می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب خریداران باشد، برای محصولات مورد نظر می توان مزیتهای بسیاری را بیان کرد که به کاربرد پذیری بالا در مشاغل مختلف، استحکام بالا و براقیت عالی اشاره می کنیم. درجه سمیت این محصولات پایین است، در برابر فرسایش مقاوم هستند، تفکیک رنگ در آنها دیده نمی شود، خاصیت تراز بالا دارد، با وجود این همه مزیت یقینا انتظار فروش بالایی از این محصولات می رود، شرکتهای بزرگی برای تولید این محصولات اقدام می کنند.

رزین اپوکسی اصفهان

رزین اپوکسی در دو صورت طبیعی و مصنوعی وجود دارد و قابل استفاده می باشد، صمغ درخت و شیره استخراج شده از گیاهان همان رزین اپوکسی طبیعی بوده است که به عنوان نمونه می توان از سنگ زیبای کهربا نام برد که این سنگ در اثر سخت شدن یک رزین طبیعی به دست آمده از شیره درخت کاج درست می شود اما رزین مصنوعی در محیط آزمایشگاه و با مواد شیمیایی تولید می گردد. حدود بیش از ۵۰  سال است که از استفاده بشر از رزین اپوکسی می گذرد و کاربرد آن فقط محدود به صنایع پوششی نمی شود و در صنعت خودرو سازی، هوافضا و غیره نیز کاربرد دارد و علت این است که رزین اپوکسی یک عایق الکتریکی است و نسبت به واکنش دادن با مواد شیمیایی مقاومت خوبی از خود نشان داده است و حساسیت کمی نسبت به دمای محیط در زمان پخت از خود نشان می دهد.

کاربرد این محصول بیشتر از آن است که حتی به آن اشاره شد و به همین علت است که در بازارها و صنایع اصفهان مانند دیگر شهرهای ایران رزین اپوکسی اصفهان بسیار ارزشمند است. از کاربردهای آن می توان برای ساخت انواع چسب اسپری اشاره کرد و در ساخت انواع رنگها و براق کننده ها نیز نقش اساسی دارد و می توان از رزین اپوکسی به عنوان لایه محافظ سطح نیز استفاده کرد امروزه برای کارهای هنری و ساخت ظروف نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از کاربردهای وسیع رزین اپوکسی در صنعت کفپوش می باشد در تهیه انواع کفپوش  کاربرد دارد و براساس محل قرار گرفتن این کفپوش آن را دسته بندی می کنند یکی از این دسته ها کفپوش صنعتی است که برای کارخانجات استفاده می شود.