در گذشته اندازه گیری خانگی میزان قند خون امکانپذیر نبوده ولی در حال حاضر شما می توانید با خرید دستگاه قند خون سنسوری، میزان قند خونتان را به صورت روزانه اندازه بگیرید و امکان خرید این دستگاه با بهترین قیمت از طریق نمایندگیها و فروشگاه های معتبر به صورت آنلاین و حضوری فراهم شده است و شما می توانید قبل از خرید با نحوه کار دستگاه و مشخصات فنی آن آشنا شوید.امروزه سایت آراد برندینگ به صورت آنلایناقدام به فروش انواع دستگاه تست قند خون مشغولند که شما می توانید با توجه به امکاناتی که دارید به این مراکز مراجعه نمایید.

دستگاه های تست قند خون انواع مختلفی دارند که از گذشته تا به حال تغییراتی داشته اند و با پیشرفت تکنولوژی دستخوش تغییرات شده و روز به روز کامل تر شده اند.

از انواع دستگاه تست قندخون می توان به نمونه هایدستگاه تست قند خون سنسوری، دستگاه تست قند خون بدون نوار و غیره اشاره نمود که شما می توانید با توجه به بودجه و انتظاراتی که از این دستگاه دارید، انواع مختلف آن را خریداری نمایید.

هر یک از این دستگاه ها دارای ویژگیهای خاص خود هستند به طور مثال در نمونه سنسوری میزان قند خون به وسیله سنسوری که روی پوست نصب می شود در طول زمان مشخصی اندازه گیری می شود و در حافظه سنسور ذخیره شده و بعد از گذشت ۸ ساعت به صورت نمودار به نمایش در می آید و هر سنسور به مدت ۱۴ روز قابل استفاده است.

فروش دستگاه تست قند خون

آزمایش سطح گلوکز خون می تواند به شما کمک کند تا بفهمید که چگونه عوامل مختلف بر سلامت شما تأثیر می گذارند و ما با فروش دستگاه تست قندخون زمینه این کار را برای شما فراهم نموده ایم تا بتوانید کار خود را به راحتی انجام دهید.

دانستن اینکه چگونه هر نتیجه را تفسیر کنید و چگونه اقدام کنید بخش بسیار مهمی از آزمایش است و خودآزمایی قند خون به شما می گوید که قند خون شما در آن زمان چقدر است و همچنین به شما این امکان را می دهد که بدانید غذا، شکر سفید، ورزش، استرس، بیماری یا دارو چگونه بر گلوکز خون شما تأثیر می گذارد.

سطوح گلوکز تحت تأثیر عوامل زیادی از جمله نوع دیابت شما و نوع و دفعات مصرف دارو قرار دارد و هنگامی که شما و متخصص مراقبتهای بهداشتی خود یک محدوده هدف برای گلوکز خون خود تعیین کنید.می توانید از اطلاعات برای تنظیم غذا، ورزش یا دارو استفاده کنید و یک برنامه آزمایشی ثابت به شما کمک می کند سطح گلوکز خون را در محدوده هدف خود نگه دارید و بهترین احساس را داشته باشید.

هیچ توصیه رسمی برای دفعات آزمایش گلوکز خون برای بیمارانی که انسولین مصرف نمی کنند وجود ندارد، اما با این حال نظارت بر گلوکز خون ممکن است در دستیابی به اهداف گلوکز خون مفید باشد.

و برای بیمارانی که انسولین مصرف می کنند، توسط ADA (انجمن دیابت آمریکا) توصیه می شود روزانه سه یا چند آزمایش قند خون انجام دهند و حتماً برنامه ارائه شده توسط متخصص مراقبتهای بهداشتی خود را دنبال کنید تا به درستی تغییرات قند خون خود را در طول روز پیگیری کنید.

بهترین دستگاه تست قند خون سنسوری

اگر شما جزو افراد دیابتی هستید و یا سابقه ژنتیک و خانوادگی ابتلا به دیابت در خانواده تان دارید، لازم است که به صورت دوره ای به اندازه گیری قند خونتان با دستگاه تست قند خون سنسوری بپردازید تا جلوی بیماریهای احتمالی که در آینده به آنها مبتلا می شوید، گرفته شود.

اگر نگاه اجمالی به آمار مرگ و میر سالانه در دنیا داشته باشیم، به این نتیجه می رسیم که مرگ و میر افراد دیابتی به دلیل عدم آگاهی و کنترل دقیق و مداوم سطح قند خونشان بسیار بالاست و به همین دلیل در سالهای اخیر سعی شده با دادن آموزشهای مفید به افراد جامعه درباره نشانه های این بیماری، آگاهی آنها را بالا ببرند.

گلوکز منبع اصلی انرژی بدن شما است، به ویژه برای ورزشهای با شدت بالا و هنگامی که شما کربوهیدرات می خورید، بدن شما آنها را به گلوکز تبدیل می کند تا نیازهای انرژی فوری شما را برآورده کند.

و گلوکز اضافی را به عنوان گلیکوژن در ماهیچه ها و کبد ذخیره می کند تا انرژی قابل دسترس را تامین کند و پس از پر شدن این مخازن، گلوکز اضافی بیشتر به عنوان چربی ذخیره می شود و توانایی شما برای لاغر ماندن، متمرکز، پرانرژی و بهترین عملکرد جسمی و ذهنی شما به توانایی شما در حفظ الگوهای قند خون پایدار بستگی دارد.