مجید رضایی، کارشناس فوتبال و پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت‌وگو با ایسنا درباره پیروزی یک بر صفر این تیم برابر مس کرمان اظهار کرد: در نیمه اول، کار برای استقلال سخت بود چرا که مس بسته بازی می‌کرد و آبی‌ها هم نتوانستند موقعیت ایجاد کنند. تغییر تاکتیک در این دیدار مشاهده شد و احتمالا دلیلش این است که از هفته‌های بعد، ساپینتو بخواهد از قایدی به عنوان بازیکن اصلی استفاده کند.
وی ادامه داد: هم در بازی قبل و هم در این بازی سانتر از کناره‌ها روی دروازه مس زیاد بود و مس هم با آنالیز دیدار استقلال و ملوان به این شناخت رسیده بود و نگذاشت که حردانی و جلالی سانترهای خوبی دلشته باشند. استقلال خسته بازی می‌کند و با این روش بازی مقابل تیم‌های بزرگ‌تر نتیجه نمی‌گیرد. البته ۶ امتیاز از ۳ بازی بد نیست اما باید قبول کنیم که استقلال بار فنی خوبی در این دیدار نداشت و تک گل بازی هم روی خلاقیت یامگا به ثمر رسید.
رضایی درباره عملکرد نه چندان خوب محبی و شهباززاده در این دو هفته توضیح داد: بعضی از بازیکن‌ها در استقلال جواب نمی‌دهند. شهباززاده در دوره نخست حضورش در استقلال هم خیلی خوب نبود و بد هم جدا شد. شرایط در سپاهان برای او بهتر بود و شاید یکی از دلایل خوب نبودنش این است که هنوز نتوانسته با فشار بازی در استقلال کنار بیاید. او برابر ملوان اصلا خوب نبود و فکر می‌کنم ساپینتو برای این که او را کمک کند، در این بازی به او میدان داد. در کل استقلال هنوز ناهماهنگ است و برای رقابت با تیم آماده‌ای چون سپاهان، هنوز کار دارد.
انتهای پیام