گودرز حبیبی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت:‌ من تا الان چیزی که از ساپینتو ندیدم اما رزومه این مربی، خیلی قابل توجه نیست و شاید ساپینتو وسط کار، از تیم برود. این مربی چندین باشگاه را وسط کار رها کرده است و فصل گذشته هم تیمش به رده پایین‌تر سقوط کرد. تا الان مسابقه‌ای هم برگزار نشده است و نمی‌توان نظر قطعی درباره این مربی داد. نتیجه گرفتن استقلال در فصل آینده بستگی به بازیکنان و تمرینات این مربی دارد و باید دید هماهنگی بازیکنان برای کسب نتیجه مورد نظر در فصل آینده به چه شکل رقم می‌خورد. الان هم خسرو حیدری دستیار ساپینتو شده است. حیدری کجا مربی‌گری کرده است؟ او اگر دوره مربی‌گری هم دیده باشد، باید از پایه کارش را شروع کند اما امیدوارم حیدری در استقلال موفق عمل کند.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد نقل و انتقالاتی آبی‌ها رضایت دارید؟ گفت: الان چندین مهاجم در استقلال حضور دارند. الان نمی‌دانم این مهاجم‌ها چگونه قرار است به زمین بروند و به جای این که دفاع وسط و هافبک جذب شود، بازیکنان دیگری گرفته شده است. آن بازیکنی که به استقلال می‌آید، باید بازیکن باتجربه و با کیفیتی باشد. من باید عملکرد بازیکنان جذب شده را در زمین نگاه کنم و باید دید سرمربی چه تاکتیکی برای بازی‌ها مد نظر قرار می‌دهد. این بازیکنان در تیم خودشان بد نبودند اما باید عملکرد آن‌ها در استقلال مشخص شود. این بازیکنان باید عملکرد خود را در زمین ثابت کنند و نباید با نیمکت‌نشینی به طور کلی وضعیت خودشان را تغییر بدهند.

حبیبی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا استقلال در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر می‌تواند قهرمانی خودش را تکرار کند؟ گفت:‌ من بازی‌ اول و دوم استقلال را ببینم، می‌توانم نسبت به آینده استقلال نظر بدهم. باید دید سیستم ساپینتو به چه شکل در بازی‌ها پیش خواهد رفت و پس از آن می‌توانم نظر بدهم که استقلال می‌تواند موفق باشد یاخیر.

انتهای پیام

منبع : ایسنا