احمد منشی‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تساوی یک بر یک آبی‌پوشان پایتخت مقابل فولاد خوزستان در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: استقلال تیم بدی نیست اما در ایران، بازیکنان راه دروازه را بلد نیستند. استقلالی‌ها نسبت به پارسال خیلی بهتر شده‌اند اما در گل زدن ضعیف هستند. ساپینتو آرامش ندارد و وقتی عصبی شود، هیچ چیزی جلودارش نیست. استقلال نسبت سال گذشته بهتر شده است و اگر تمرکز داشته باشد و از موقعیت‌های خود استفاده کند، می‌تواند عملکرد بهتری از خود بر جای بگذارد. 
او درباره عملکرد داور بازی استقلال و فولاد که در بازی باعث ایجاد برخی حواشی شد، خاطرنشان کرد: الان سرنوشت بازی‌ها دست داورها افتاده است. باید سیستم VAR به فوتبال ما بیاید. در برخی صحنه‌ها ما شاهد این هستیم که آفسایدها میلی‌متری گرفته می‌شود. داور ۲ پنالتی را برای استقلال نگرفت و یک نفر نیست به داور بگوید  که چه کاری دارد انجام می‌دهد.
منشی‌زاده با اشاره به این که استقلال باید در امر گلزنی تمرکز بیش‌تری داشته باشد، گفت: تیم فوتبال استقلال از نظر مهره بهتر از سال گذشته است. اگر استقلالی‌ها راه گل زدن را یاد بگیرند، می‌توانند به موفقیت بیش‌تری دست پیدا کنند و قطعا این امتیازاتی که با این گل‌ها به دست می‌آید، در آینده به داد تیم خواهد رسید.
این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد به رفتار و حواشی ساپینتو در کنار زمین مسابقه گفت: طرز فکر ساپینتو خوب نیست. شاید به نظر برخی‌ها ساپینتو مربی خوبی باشد اما او جنجالی است و این رفتار ساپینتو به تیم ضربه می‌زند.
او در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا استقلال در ادامه مسیر رقابت‌های لیگ برتر می‌تواند یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشد؟ خاطرنشان کرد: ساپینتو باید آرامش داشته باشد تا بتواند به اهداف مد نظر خود برسد. من آینده استقلال را خوب می‌بینم و اگر سرمربی تیم آرامش داشته باشد و استقلال هم در بازی‌ها به گل برسد، قطعا عنوان قهرمانی را به دست می‌آورد. استقلال تیم قرص و محکمی است و همین مساله باعث می‌شود تا آینده خوبی برای این تیم متصور بود.
انتهای پیام