به گزارش ایسنا، مهسا میرزاطبیبی در جریان رقابت‌های پرش با نیزه بازی‌های کشورهای اسلامی رکورد ۳.۷۰ متر را ثبت کرد و در جایگاه چهارم قرار گرفت.  
میرزاطبیبی در گفت‌وگو با ایسنا به سطح مسابقات دوومیدانی بازی‌های کشورهای اسلامی اشاره و بیان کرد: مسابقات سطح بالایی داشت. اولین تجربه من در این رقابت‌ها بود و فضای کاملا جدیدی برایم محسوب می‌شد.
 او در مورد اینکه اگر رکورد خود را (۴.۰۳ متر) ثبت می‌کرد شانس کسب مدال داشت، گفت: در مسابقات دوومیدانی فضای باز شرایط محیطی خیلی روی ورزشکار تاثیر دارد، یعنی علاوه بر شرایط درونی و چیزهایی که تحت کنترل ماست، یکسری مسائل مثل شرایط آب و هوایی دست ما نیست و گاهی در این زمینه بدشانسی می‌آوریم. اگر نتایج مسابقات پرش با نیزه را نگاه کنید می‌بینید ورزشکاران حاضر از رکورد شخصی خود فاصله داشتند.   
میرزاطبیبی ادامه داد: خیلی دوست داشتم روی سکو باشم و جواب زحمات خودم و مربی‌ام را بدهم اما متاسفانه نشد. فارغ از نتیجه راضی هستم چون تمام تلاشم را کردم.
او در مورد اولین حضورش در بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: حضور در این بازی‌ها تجربه بزرگی برای من بود تا در بازی‌های آسیایی با تجربه و تمرکز بیشتر و استرس کمتر ظاهر شوم و نتیجه زحماتم را ببینم.  
رکورددار پرش با نیزه زنان ایران در پایان گفت: از کسانی که دوست داشتند در این مسابقات مدال کسب کنم و از مربی‌ام که در این سال‌ها خیلی زحمت کشیده، عذرخواهی می‌کنم و قول می‌دهم در مسابقات بعد عملکرد بهتری داشته باشم.  
انتهای پیام