به گزارش ایسنا، استقلال روز چهارشنبه و در هفته نخست لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر از سد هوادار تازه لیگ برتری شده گذشت.

منصور رشیدی، پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، با انتقاد از عملکرد آبی‌ پوشان در این بازی اظهار کرد: این نکته درست است که بازیکنان جوانی برای استقلال بازی کردند و برای هماهنگی باید چند بازی به آن‌ها فرصت داد اما درباره بازی فقط می‌توان گفت استقلال یک بر صفر پیروز شد و سه امتیاز گرفت. بازی هیچ نکته‌ای برای گفتن نداشت. هیچ تاکتیکی از استقلال در این بازی ندیدیم.

او افزود: به نظرم هوادار خوب ظاهر شد و بهتر کار کرد. آن‌ها هر وقت از جلو پرس می‌کردند، استقلال هیچ کاری نمی‌توانست بکند. بالاخره باید تاکتیکی وجود داشته باشد تا بتوان از این پرس خارج شد ولی هیچ تاکتیکی ندیدیم. استقلال در این بازی خوب نبود. البته بازی اول است و نباید زود قضاوت کرد اما نمی‌توان حقیقت را نگفت.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: حتی گل استقلال روی یک اتفاق به ثمر رسید. جعفر سلمانی زمانی که نزدیک بود زمین بخورد ضربه‌ای به توپ زد که اتفاقی وارد دروازه شد. در این بازی چیز خاصی از خریدهای استقلال ندیدیم ولی به هر حال آن‌ها جوان هستند باید به آن‌ها فرصت داد.

رشیدی در پایان گفت‌وگویش با ایسنا درباره دیدار تراکتور و گل‌گهر که با نتیجه ۴ بر یک به سود گل‌گهر به پایان رسیده بود، توضیح داد: تراکتور تیم سرشناس و پرهواداری است اما هماهنگی لازم را ندارد. از آن طرف گل‌گهر واقعا تیم هماهنگی بود و اگر کسی بی‌اطلاع بازی را نگاه می‌کرد، تصور می‌کرد که اواسط یا اواخر لیگ است که گل‌گهری‌ها در این حد هماهنگ هستند. واقعا گل‌گهر عالی بود و تاکتیکی کار می‌کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا