ممکن است خود را سخت کوش بدانید، اما اغلب از همه توان خود به خوبی استفاده نمی کنید، اگر چه ممکن است راه حلی همیشگی برای حل مشکلات شما وجود نداشته باشد، اما می توانید زمان های خاصی را به حل آن ها در طول زندگی اختصاص دهید.
قیمت خاویار
بسیاری از محصولات خوراکی دارای خواص کمی هستند، اما خواص خاویار طلایی بسیار زیاد و منحصر به فرد است. یکی از نمونه هایی که می توان نام برد، خاویار سر شار از امگا۳ است و قیمت خاویار در این گونه متفاوت است زیرا که از لخته شدن خون در مغز و قلب جلوگیری می کند. هر چند که خیلی از افراد آن را به عنوان میان وعده استفاده می کنند که این بستگی به سلیقه خودتان دارد.

زعفران پوشال پگاه
یکی از گرانترین ادویه هایی که در ایران کشت می شود زعفران پوشال پگاه می باشد که در انواع مختلف دسته دخترپیچ، سر گل و نم کشیده دسته بندی می شود که درباره هر کدام توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید زعفران یک نام دیگری نیز دارد که در گذشته به این نام شناخته می شده است که آن زرپران می باشد و این گیاه از زنبقیان است.

نقره مردانه
یکی از زیورآلات براق در عین حال بسیار محبوب که قیمت آن نیز به نسبت طلا بسیار پایین تر است نقره بوده و نوعهای انگشتر نقره مردانه و زنانه آن را می توانید بسته به سلیقه و سنگی که می خواهید روی آن قرار دهید مانند فیروزه رگه دار و غیره می توانید با قیمت مختلفی خریداری کنید. شاید برایتان جالب باشد انگشتر نقره دارای خواصهای بسیار زیادی است.