به گزارش خبرنگار مهر، به همین منظور رقابتهای انتخابی تیم ملی جهت ورود به اردوی آماده سازی این تیم‌ها جمعه ۲۰ خرداد ماه در خانه تکواندو با حضور ۱۷۰ تکواندوکار برگزار شد و در پایان ۵۵ هوگوپوش به اردوی تیم‌های ملی راه پیدا کردند.

در رده نوجوانان نفرات دعوت شده عصر امروز می‌بایست خود را به کادر فنی تیم ملی در محل دانشگاه آزاد مرکز همدان معرفی کنند و در رده نونهالان نیز به میزبانی استان البرز برگزار خواهد شد که تکواندوکاران عصر فردا تمرینات خود را آغاز خواهند کرد.

پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی نونهالان و نوجوانان جهان ششم الی نهم مرداد ماه به میزبانی کشور بلغارستان در شهر صوفیه و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان آسیا سی و یکم مرداد ماه تا پنجم شهریور به میزبانی کشور ویتنام برگزار خواهد شد و تیم‌های ملی کشورمان با ترکیب کامل در این مسابقات حضور خواهند داشت.

اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی از سوی کادر فنی به شرح ذیل است؛

رده سنی نونهالان:

وزن اول (۳۳- کیلوگرم): نیما عبداللهی (فارس)، هانی اتحاد (البرز)، حسین قلی پور لاشد (تهران)
وزن دوم (۳۷- کیلوگرم): طاها ناظر (تهران)، محمد شایان فنایی (البرز)، امیرعباس قنبرزاده پر مکوهی (البرز)
وزن سوم (۴۱- کیلوگرم): مهدی رزمیان (فارس)،آرمین محمدی (تهران)، امیر محمد نصیراحمدی (مازندران)
وزن چهارم(۴۵- کیلوگرم): ابوالفضل کلانتری (کرمان)، آردین نجفی ویسرودی (گیلان)
وزن پنجم (۴۹- کیلوگرم): مبین علیپور، محمد مهدی سعادتی آردی (مازندران)
وزن ششم (۵۳- کیلوگرم): آرش ضامنی (البرز)،طاها احسانی (مازندران)
وزن هفتم (۵۷- کیلوگرم): ابوالفضل دوستی (البرز)، محمدحسین تقی پور ثمر (تهران)
وزن هشتم (۶۱- کیلوگرم): رادین زینالی (آذربایجان شرقی)، آرمین بهزادی (البرز)
وزن نهم (۶۵- کیلوگرم): امیرطاها ذکریایی (مازندران)، سامان درزی (مازندران)، محمد عرفان زارع (فارس)
وزن دهم (۵۹+ کیلوگرم): امیر حسین ولی محمدی مطلق (آذربایجان شرقی)،امیررضا رحمانی زاد (چهارمحال و بختیاری)، ایلیا شهبازی (البرز)

http://maps.google.com/url?sa=t&url=https%3A%2F%2Fshoma-online.ir

رده سنی نوجوانان

نفرات برتر
وزن اول: امیرعلی مایلی (تهران)، شنتیا غفاریان هدش (البرز) و یاسین ولی زاده افروزی (مازندران)
وزن دوم: ابوالفضل زندی اغوری (استان البرز)، ایلیا خوئی اندرور (مازندران) و امیرمحمد اسدی (تهران و توابع)
وزن سوم: امیررضا قربانی (مازندران)، علی پرسیان (استان کهگیلویه و بویراحمد) و علی شاهوار (مرکزی)
وزن چهارم: امیرعباس رهنما (تهران و توابع)، رضا جعفری (مازندران)، مانی جمشیدپور (گیلان) و امیرمحمد کریمی (فارس)
وزن پنجم: ابوالفضل درویشی (البرز)، سجاد ضیایی ضیائدین (مازندران) و امیر حسین ملکی (استان تهران)
وزن ششم: نیما نورمحمدی (مرکزی) و ابوالفضل پیرحیدری (قزوین)
وزن هفتم: آرش وزیری دوست (تهران و توابع)، امیرحسین شکاری (گیلان)، امیر مرتضی عابدیان (مازندران)
وزن هشتم: رضا کلهر (تهران و توابع)، مهدی زارع (فارس) و امیرعلی نصیری گوراب (گیلان)
وزن نهم: عارف بذلی (استان تهران)، محمد امین کارساز (خراسان رضوی) و پارسا کرمی (قزوین)
وزن دهم: ابوالفضل عباسی پویا (استان مازندران)، احمدرضا رکابی (استان مازندران) و محمد مهدی طاهرخانی (قزوین)

منبع : مهر