به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر پنجشنبه در ادامه سفر یک روزه هیئت دولت سیزدهم به استان سمنان به مصلای سمنان رفت تا در کنار حضور در مراسم محوری ۱۳ آبان در مرکز استان از نزدیک از این پروژه بزرگ بازدید و در جریان مشکلات تکمیل آن قرار گیرد.

قرار است تا لحظاتی دیگر مراسم محوری ۱۳ آبان روز استکبارستیزی در مصلای سمنان برگزار شود. گروه‌های دانش آموزی و همچنین مردمی با رعایت مسائل بهداشتی و استفاده از ماسک به صورت محدود در این مراسم حضور خواهند داشت.

سفر امروز کابینه سیزدهم به استان سمنان همزمان با روز استکبارستیزی حال و هوای خاصی را به مردم استان سمنان به ویژه حضار در مصلای مرکز استان سمنان داده است همچنین بارش رحمت الهی این روز را به یادماندنی تر نیز کرده است.

گفتنی است تکمیل مصلاهای استان سمنان یکی از مطالبات مسئولان، مردم و ائمه جمعه است که رئیسی به نمایندگی از دیگر مصلاهای استان از مصلای امام (ره) مرکز استان بازدید به عمل می‌آورد. مصلای سمنان یکی از پروژه‌هایی است که مدت مدیدی تکمیل آن به درازا کشید همچنین در شهرستان‌های دیگر استان مانند شاهرود پس از نزدیک به دو دهه هنوز مصلاها تکمیل نشده‌اند.

قرار است رئیس جمهور در جمع نخبگان استان سمنان سخنرانی کند و پس از آن در نشست شورای اداری حضور یابد.

منبع : مهر