به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فدراسیون هندبال، مانوئل مونتایا فرناندز، سرمربی تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران صبح امروز با حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی «ب» با بازیکنان دیدار و گفتگو کرد.

فرناندز در این دیدار که حمیدرضا عزتی، دبیر فدراسیون هندبال نیز حضور داشت، خطاب به بازیکنان گفت: در حال حاضر ۴۰ تا ۴۵ بازیکن در اردوهای تیم ملی «الف» و «ب» حضور دارند که تمام این بازیکنان در سطح بالای هرم هندبال ایران قرار دارند.

وی افزود: فرصتی برای بازیکنان تیم ملی «ب» فراهم شده که با نشان دادن پتانسیل و توانایی خود در تیم «الف» حضور داشته باشند. چون هنوز تیم «الف» بسته نشده و درهای تیم به روی همه بازیکنان باز است.

سرمربی تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران ادامه داد: بازیکنان باید زیر نظر مربیان خود کار خود را به نحوی ادامه بدهند که همیشه در اوج آمادگی باشند و بتوانند خود را به مربیان ثابت کنند.

حمیدرضا عزتی، دبیر فدراسیون هندبال نیز در این دیدار گفت: تیم ملی هندبال بزرگسالان «الف» و «ب» مکمل یکدیگرند و هر کسی پتانسیل لازم را داشته باشد و در تمرینات خوب ظاهر شود، به تیم ملی «الف» دعوت می‌شود و برعکس این موضوع نیز صادق است.

وی با بیان اینکه لباس مقدس تیم ملی هندبال باید برای تک تک بازیکنان بسیار مهم باشد، بیان کرد: تیم ملی «ب» پشتوانه تیم ملی «الف» است و نگاه فدراسیون به هر دو تیم ملی یکسان است.

دبیر فدراسیون هندبال گفت: تیم ملی «الف» و «ب» فردا و جمعه دو بازی تداکاتی برگزار می‌کنند و قطعاً اگر بازیکنان در بازی فردا و جمعه توانایی خود را نشان دهید، از دید مانوئل مونتایا فرناندز دور نمی‌ماند.

تیم ملی هندبال مردان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیل که بهمن ماه در عربستان برگزار می‌شود آماده می‌کند.

منبع : مهر