سارینا ساعدی، رکوردار پرش سه گام داخل سالن زنان ایران در مورد مسابقات ترکیه که طی آن رکوردشکنی کرد، به ایسنا گفت: با ۱۳ سانتی متر بیشتر از رکورد قبلی که دست خودم بود، رکورد داخل سالن ایران را شکستم و سوم شد. سطح مسابقات خیلی بالا و نفر اول المپین بود.

او در مورد کسب سهمیه مسابقات قهرمانی جهان بیان کرد: خوشبختانه امسال رکوردهای خوبی ثبت کردم و مهر ماه سال جاری با ثبت رکورد ۱۲.۸۸ متر ورودی مسابقات جوانان جهان را به دست آوردم که مرداد ماه سال آینده در کلمبیا برگزار می‌شود.  اگر در مسابقات سال آینده رکورد بالای ۱۳ متر بپرم می‌توانم در قهرمانی جهان به مقام هم فکر کنم.

او ادامه داد: هر روز زیر نظر مربی‌ام خانم زهرا نبی زاده تمرین می‌کنم تا برای مسابقات فضای باز آماده شوم و رکوردهای خوبی بزنم. از طرفی یکی از اهدافم قرار گرفتن در لیست اعزامی به بازی‌های آسیایی است و برای آن تلاش می‌کنم.

ساعدی در مورد تعویق مسابقات قهرمانی جوانان آسیا گفت: قرار بود امسال به میزبانی کره جنوبی برگزار شود اما به سال آینده موکول شد. من سال دیگر ۱۹ ساله می‌شم و از رده‌ سنی جوانان بیرون می‌روم‌ اگر برگزار می‌شد شانس مدال داشتم.

او در مورد زمانبندی ساعات تمرینی ورزشکاران زن و مرد دوومیدانی که به تازگی اجرایی شده است، گفت: دیگر ملی‌پوشان به راحتی نمی‌توانند وارد پیست شوند. امیدوارم به این رسیدگی کنند تا مشکلی برای حضور در پیست نداشته باشیم. امیدوارم فدراسیون نگاهی به ملی‌پوشانی که در تهران زندگی می‌کنند، بیاندازد چون من از غرب تهران به شرق می‌روم، خیلی در ترافیک می‌مانم و  بعد از ظهرها نمی‌توانم تمرین کنم.  

انتهای پیام 

منبع : ایسنا