به گزارش ایسنا، هفته اول فصل جدید لیگ برتر فوتسال عصر پنج‌شنبه 14 مرداد با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشور به پایان می رسد. فصل جدید در شرایطی شروع می شود که چند تیم در لحظات پایانی حضورشان در مسابقات قطعی شد.

تیم چیپس کامل مشهد امتیاز منصوری قرچک را خرید و سپاهان اصفهان هم با خرید امتیاز اهورای بهبهان وارد مسابقات می شود اما وضعیت شهروند ساری برای هفته اول مشخص نیست. این تیم باید در این هفته در قم با فردوس روبرو شود.

مس سونگون با زندی بتن کلاردشت بازی افتتاجیه لیگ برتر فوتسال را برگزار کردند اما بدون تردید مهم‌ترین بازی هفته تقابل گیتی پسند با سپاهان اصفهان است. قرار بود این بازی جدال گیتی پسند با اهورا باشد اما با واگذاری امتیاز اهورا به سپاهان حالا دربی جذاب اصفهان را پس از سال ها شاهد خواهیم بود.

علی افضل که فصل قبل با مس سونگون قهرمان لیگ برتر شد همه کاره تیم فوتسال سپاهان است و تقابل او با تیم گیتی پسند که کری زیادی هم با این تیم دارد دیدنی است اما مهمترین دوئل می‌تواند تقابل مدیران سپاهانی در دو تیم باشد. تابش مدیرعامل سابق سپاهان هم اکنون مشاور مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند است و باید تیمش را مقابل تیم محمدرضا ساکت به میدان بفرستد.

در دیگر بازی های این هفته کراپ الوند با هدایت اصغری مقدم میزبان پدیده فصل قبل یعنی مقاومت البرز است. فولاد زرند تازه لیگ برتری شده از فرش آرای مشهد پذیرایی می‌کند و راگا نیز میزبان چیپس کامل است که به تازگی امتیاز منصوری را خریداری کرده است. حفاری خوزستان نیز از سن ایچ ساوه پذیرایی می‌کند.

برنامه بازی‌ها که ساعت  ۱۸امروز (پنج‌شنبه) برگزار می شود به شرح زیر است:

فردوس قم- شهروند ساری/ سالن شهید حیدریان قم

فولاد زرند ایرانیان- فرش ارا مشهد/ سالن دانشگاه آزاد زرند

کراپ الوند – مقاومت البرز/ سالن یادگار امام الوند

حفاری خوزستان- سن ایچ ساوه/ سالن امام رضا اهواز

گیتی پسند اصفهان- سپاهان اصفهان/ سالن پیروزی اصفهان

راگا شهرری- منصوری قرچک/ سالن آیت الله طالقانی شهر ری

انتهای پیام