به گزارش خبرنگار مهر، در دیدار حساس مرحله یک چهارم نهایی پلی آف لیگ برتر والیبال دو تیم پیکان و سپاهان برای صعود به مرحله نیمه نهایی امروز نیاز به پیروزی دارند. شاگردان پیمان اکبری در تیم پیکان که در بازی نخست خود موفق شدند با نتیجه سه بر صفر به آسانی از سد تیم شهرداری ارومیه عبور کنند، امروز در صورت کسب پیروزی، جواز حضور به مرحله نیمه نهایی را به دست خواهند آورد. شاگردان تندروان در تیم شهرداری ارومیه نیز برای باقی ماندن امید به صعود به مرحله نیمه نهایی، آخرین تلاش خود را خواهند کرد تا پیکان را شکست دهند و کار را به بازی سوم بکشانند. در صورت پیروزی شهرداری ارومیه، بازی سوم تیم روز شنبه برگزار خواهد شد.

در دیگر بازی امروز نیز شاگردان رحمان محمدی راد در تیم سپاهان اصفهان که آنها نیز در بازی رفت خود موفق شدند تیم پاس گرگان را به راحتی و با نتیجه سه بر صفر از پیش رو بردارند، امروز برای کسب دومین پیروزی و صعود به نیمه نهایی مقابل تیم پاس گرگان صف آرایی خواهند کرد. پاس گرگان نیز که امسال نخستین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می‌کند، با حضور در جمع هشت تیم مسابقات، موفقیت بزرگی کسب کرده و برای صعود به نیمه نهایی کار بسیار سختی مقابل تیم قدرتمند سپاهان در پیش دارد.

برنامه دیدارهای امروز (پنج شنبه ۵ اسفندماه) به شرح زیر است:

پاس گرگان- سپاهان- ساعت ۱۵:۳۰- سالن فدراسیون

پیکان تهران- شهرداری ارومیه- ساعت ۱۸:۳۰- سالن فدراسیون

فردا (جمعه ۶ اسفندماه) نیز دو دیدار برگزار خواهد شد و تیم‌های مس و مقاومت یزد برای باقی ماندن در کورس مسابقات به پیروزی مقابل حریفان خود نیاز دارند.

تیم هراز آمل شکست سه بر یک را مقابل فولاد سیرجان در بازی رفت متحمل شد و شاگردان بهروز عطایی در تیم هراز برای باقی ماندن در مسابقات به پیروزی در بازی فردا نیاز دارند که کار را به بازی سوم بکشانند.

شاگردان اسماعیل بادرنگین در تیم مس رفسنجان نیز که بازی تماشایی و جذابی مقابل مقاومت یزد به نمایش گذاشتند و با نتیجه سه بر دو مغلوب شدند فردا باید تیم مقاومت یزد را شکست دهند تا آنها نیز کار را به بازی سوم بکشانند و در مسابقات باقی بمانند.

برنامه بازی‌های روز جمعه به شرح زیر است:

هراز آمل – فولاد سیرجان – ساعت ۱۵:۳۰ – سالن فدراسیون

مس رفسنجان- مقاومت یزد- ساعت ۱۸:۳۰- سالن فدراسیون

منبع : مهر