از جمله مهم ترین انواع کاغذها مقوا اشتباخ می باشد، این مقواها دارای کاربردهای بسیار مختلف است، از مقوا اشتنباخ بهترین نوع از این نوع مقوا برای استفاده از مقوا اشتنباخ می باشد، این مقوا با کیفیت بسیار بالایی که دارد باعث شده است دانشجویان و هنرمندان حساب زیادی روی این محصول باز می کند.

مقوای اشتنباخ بجز طراحیهای ساده در نقاشی با گواش آبرنگ هم طرفداران بسیار زیادی دارد و همچنین در موارد بسیار زیادی مانند کارهای چاپی و طراحی و نقاشی هم طرفداران بسیار زیادی دارد.

این مقواها یک ویژگی بسیار خاصی دارد که جذب آب می باشد که باعث می شود افراد بدون هیچ گونه مشکلی بتوانند بدون هیچگونه مشکلی ان کار انجام بدهند.

این مقواها در وزنهای ۱۵۰، ۲۰۰ و ۲۵۰ گرم تولید می شود، البته در ایران ۱۵۰ گرمی معمولا تولید عمده می شود و در صورتی که مدل دیگه ای بخواهید باید حتما باید سفارش بدهید تا برایتان به صورت ویژه درست کنند و در فروشگاه ها فقط مدل ۱۵۰ گرمی این مقوا به راحتی در دسترس می باشد از کشورهای تولید کننده این مقوا در جهان می توان به آلمان، هلند، ترکیه و ایران نام برد که تولیدات مقوا اشتنباخ کشور آلمان و هلند بالاترین کیفیت را دارد ضمن اینکه این نمونه ها در سایت آراد برندینگ برای شما عزیزان موجود بوده و قابل مشاهده هستند.

یکی از مهم ترین مواردی که در زمان خرید مقوا اشتنباخ و یا مقوا فابریانو باید به ان توجه کنید قیمت است تا ان را با قیمت مناسبی خریداری کنید، مقوا اشتنباخ تولید کشور ایران، جزء خوش قیمت ترین مدلهای اشتنباخ می باشد و از قیمت بسیار مناسبتری نسبت به کشورهای همسایه و حتی اروپایی بهره می برد.

خرید مقوا موج دار

مقواها از جمله محصولاتی هستند که کارایی زیادی در زندگی انسان ها دارند و از آنها در تولید محصولات مختلفی استفاده می شود، یکی از مهم ترین کارایی مقواها در زمینه تولید انواع جعبه های بسته بندی است، از آنجایی که بسته بندی محصولات تاثیر زیادی در میزان فروش آنها دارد، از این رو شاید بهتر باشد که با ویژگی های انواع مقوا آشنا باشید تا بتوانید بهترین بسته بندی را تهیه کنید.

مقواهای موج دار دارای انواع متفاوتی هستند؛ بعضی از آنها تک رو می باشند، مقوا تک رو دارای مقاومت کمتری نسبت به سایر مقواها می باشد اما از طرفی قیمت آن مناسب تر است، معمولا از این محصول برای ایجاد مکمل و محافظ در بسته بندی ها استفاده می شود، همچنین در ساخت انواع بسته بندی های مخصوص هدیه هم از مقوای تک رو استفاده می شود مجموع این کاربردها باعث شده است تا خرید مقوا موج دار با روند بسیار مطلوبی صعودی باشد.

مقواهای تک جداره از جمله دیگر مقواهایی است که در فلوت های مختلفی تولید می شود؛ همه شما احتمالا پیتزا سفارش داده اید، پیتزاها معمولا در مقواهای تک جداره ارائه می شوند، همچنین در بسته بندی کفش ها هم از این نوع مقوا استفاده می شود.

مقواهای دو یا سه جداره شاید مقاوم ترین نوع مقوا باشد؛ بعضی افراد از این محصولات به جای جعبه های چوبی استفاده می کنند، در واقع جداره های این مقواها بسیار مقاوم طراحی شده اند تا امکان استفاده از آنها در هر شرایطی وجود داشته باشد، امروزه برای انبار کردن و یا حمل و نقل انواع کالاها از این نوع مقوا استفاده می شود، اگر می خواهید یک بسته بندی مطمئن و در عین حال کاربردی داشته باشید، ما این مدل از مقواهای موج دار را پیشنهاد می کنیم.

مقوا اشتنباخ مشهد

یکی از تولید کنندگان صنعتی در زمینه کاغذ و مقوا در مشهد می باشد که انواع مقواهای کاربردی نظیر اشتنباخ و مقوا فابر نانو را به صورت عمده و گسترده به تولید می رساند و علاوه بر پخش محصولات خود در بازار داخل، حجم بالایی از آنها را به کشورهای همسایه صادر نیز می کند

برخی از کشورها برای بسته بندیهای مختلف پوشاک و کفش، لوازم خانگی و محصولات متفرقه از مقوا اشتنباخ مشهد استفاده می کنند و با استفده از این محصولات با کیفیت جذابیت بالایی را برای تولیدات خود به وجود می آورند.

لازم به ذکر است که اگر قصد خرید و تهیه مقوا اشتنباخ را دارید و هر استفاده ای که می خواهید از آن داشته باشید به سایت اینترنتی مجموعه تجاری ما سر بزنید تا از تمامی نمونه های مقوا دیدن کنید و اطلاعات کافی درباره هر کدام از آنها را از طریق همکاران ما در قسمت مشاوره محصول دریافت کنید.

این مجموعه تجاری سالهای زیادی است که مشغول فعالیت در این عرصه می باشد و با ارائه محصولات با کیفیت که قیمتهای مناسبی داشته است توانسته رضایت مشترایان را بدست آورد.