همانطور که می دانید،یکی از راه های جلوگیری از دزدیده شدن ماشین استفاده از قفل فرمان و دزدگیر ماشین می باشد که در این مقاله در مورد نوع دست دوم، خوب و درجه یک آن صحبت خواهیم کرد.

یکی از مسائلی که همه دارندگان خودرو باید بدانند، ایمنی خودرو می باشد که در این میان استفاده از قفل فرمان یک گزینهی عالی می باشد.

هر چند که سارقان قفل فرمان که به تفصیل در سایت آراد برندینگ به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است را نیز می توانند باز کنند ولی باز کردن آن بسیار زمان بر می باشد و ریسک محسوب می شود و سارقان با دیدن این قفل بر روی فرمان از دزدیدن آن صرف نظر می کنند.

درست است که سیستم امنیتی مانند دزدگیریکی از ابزار امنیتی برای دزدیدن هستند ولی بعد از قفل فرمان بهترین نوع می باشند، در واقع قفل فرمان اولین و مهم ترین نوع سیستم امنیتی بوده و بعد آن دزدگیر می باشد.

همانطور که می دانید تا این قفل فرمان باز نشود ماشین حرکت نمی کند به همین دلیل از مهم ترین نوع سیستمهای امنیتی به حساب می آیند.

قفل فرمان مشهد

متاسفانه شهرهای زیارتی از آمار بالای دزدی برخوردار هستند زیرا سالانه افراد زیادی برای زیارت به این شهرها مراجعه می کنند و دزدان شرایط مناسبی را برای خود در نظر می گیرند قفل فرمان همانند دزدگیر ماشین سیم کارتی در مشهد بسیار آمار فروش بالایی دارد زیرا وقتی دزد مشغول ربودن خودرو می شود زمان بیشتری صرف می کند و در این تایم ممکن است مالک یا افراد دیگری متوجه آن شوند و جلوگیری صورت بگیرد.

ربودن ماشینیکی از بهترین روشهای دزدی در ایران است زیرا وسیله نقلیه است و تا حد امکان مالک را از دارایی دور می کنند و در صورت دسترسی نداشتن به خودرو در محیطی امن برای خودشان ماشین را برده و به پول تبدیل خواهند کرد.

برای امنیت بیشتر خودرو سعی کنید از قفل فرمان مشهد بهره ببرید و کارخانه ها و کارگاه های زیادی در کشور تولید آن را به هعده دارند و از کیفیت خوبی برخوردار هستتند که می توانند تا حد بسیار بالایی امنیت خودرو شما را تضمین کنند.

مجموعه ما با سالها تجربه و تتخصص در تولید و توزیع انواع قفل فرمان ایرانی و خارجی نیاز بازار را تامین کرده است برای اطلاعات بیشتر از محصولات ما می توانید به سایت ما مراجعه فرمایید.

خرید قفل فرمان

قبل از آن که به فکر تهیه و خرید قفل فرمان باشید حتما این قسمت را مطالعه کرده و نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید، نحوه قفل کردن فرمان به وسیله این محصول به این صورت است که شما می ‌بایست قفل فرمان را روی خودرو فرمان قرار داده به این صورت که قسمت بلند قفل فرمان در تماس با شیشه‌ جلوی ماشین باشد، سپس به وسیله دو دستتان دو طرف قفل فرمان را به سمت یکدیگر فشار دهید تا زمانی‌ که قفل فرمان اندازه فرمانتان شود و سپس با چرخاندن کلید مغزی آن را قفل کرده است.

در استفاده و نگهداری از قفل فرمان خودرو به این نکات توجه داشته باشید، اگر قفل یا کلید به‌ سختی کار می ‌کردند می ‌توانید چند قطره روغن واسکازین به آنها بزنید تا حرکت آنها آسان ‌تر شود، توجه داشته باشید که قفل فرمان یک وسیله امنیتی خودرو است و برای ضربه زدن از آن استفاده نکنید، به‌ هیچ‌ عنوان قفل فرمان را در جای خیس یا نم ‌دار نگهداری نکنید زیرا باعث زنگ‌ زدگی آن می ‌شود، هر گاه که نتوانستید قفل فرمان را باز کنید به ‌جای استفاده از روشهای غیر اصولی با یک کلید ساز تماس بگیرید تا با استفاده از روشهای اصولی قفل فرمان شما را باز کند.

مجموعه ما توانسته در حوزه تهیه و فروش انواع قفل فرمان سابقه درخشانی داشته باشد و رضایت مشتریان زیادی را نیز کسب کرده است.

شما نیز می توانید جهت خرید قفل فرمان تنها با بررسی سابقه ما و رضایت مشتریانمان وارد سایت شده و با پر کردن فرم مشاوره و فروش با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و با یک خیال راحت ثبت سفارش خود را انجام دهید، توجه داشته باشید که شما با انجام خرید اینترنتی در وقت و انرژیتان صرفه جویی کرده اید.