یکی  از اجزای اصلی دکوراسیون آشپزخانه و سرویس بهداشتی، کاشی و سرامیک می باشد نمایندگی فروش کاشی و سرامیک در سراسر ایران موجود می باشد قیمت خرید این محصول با توجه به طرح، ضخامت کاشی و سرامیک، ابعاد کاشی وسرامیک، متریال به کار رفته، برند کارخانه تولید کاشی و سرامیک و غیره متغیر می باشد البته کاشی و سرامیک تزیئنی از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. تفاوت کاشی و سرامیک در چه می باشد؟

معمولا کاشی و سرامیک از جمله کاشی سرامیک گرانیتی از چندین جهات شبیه به هم هستند که در خیلی از موارد نمی توان تفاوت آنها را تشخیص داد ولی در واقعیت از چندین جهات تفاوتهای دارند که به آن در ادامه مقاله سایت آراد برندینگ می پردازیم

 به قطعه سنگ مصنوعی که طول و  عرض  آن باهم تفاوت دارند کاشی گفته می شود ضخامت این محصول چند میلی متر است و یک طرف کاشی، سمت سفالی آن می باشد و سمت دیگر قسمتی  است که سطح سیقلی و براق شده باشد کاشی محمولا برای مکانهای مختلفی نظیر  حمام، توالت و اشپزخانه کار برد دارد.

خرید سرامیک اصفهان

هنگام انتخاب مدل و خرید کاشی و سرامیک آشپزخانه و سرویس بهداشتی یک سری نکات باید رعایت شود تا به نتیجه دلخواه برسید مهم ترین بخش هر خانه آشپزخانه می باشد آشپزخانه قلب خانه است که بیشتر وقت همه اعضای خانواده در اونجا گذرانده شود در نتیجه زیبای و جذابیت این محصول می تواند انرژی بالایی منتقل کند. هنگام خرید کاشی و سرامیک باید به نکاتی نظیر انتخاب جنس کاشی، تعیین محل نصب، تعیین بودجه قبل از خریدانتخاب کاشی با توجه به دکوراسیون، دقت در انتخاب کاشی و سرامیک کف توجه نمود.

قبل از خرید سرامیک اصفهان باید توجه کنید که کاشی و سرامیک قرار است برای  کجا استفاده شود سرامیک دیوار کیفیت بالایی دارند ولی مقاوم در برابر خط و خش و سایبدگی نیستند و زود می شکند پس برای استفاده در کف توصیه نمی شود زیرا کف اشپزخانه و سرویس به سرعت خیس می شود و ممکن است خطرات جانی و مالی را بر اثر سرخوردن افردا به همراه داشته باشد. برای اینکه کاشی و سرامیک اشکل خوبی داشته باشند باید قالب گیری شوند قالب گیری به سه روش قالب گیری با برش عمودی، قالب گیری و قالب گیری فشاری انجام می شود. 

خرید سرامیک آشپزخانه

با گسترش یافتن فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی فروش کاشی و سرامیک از جمله سرامیک آینه ای بسیار راحت شده است شما می توانید برای محیط مختلف نظیر آشپرخانه، حمام، سرویس بهداشتی و غیره را در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری نمائید.

 کاشی و سرامیک دارای انواع مختلفی می باشد کاشی و سرامیک بدون لعاب: سرامیکی که بعد از پخت در کوره مورد استفاده قرار می گیرد. کاشی و سرامیک لعابدار: سرامیکی که پوشش لعابی روی آن قرار می گیرد و مقاوم در برابر نفوذ آب می باشد.

 کاشی و سرامیک پرسلان: کاشی وسرامیک که به خاطر پوشش لعاب که دارد مقاومت بیشتری دارند ضخامت این نوع کاشی بسیار زیاد است و متناسب برای کف و فضاهای خارجی و کف می باشند.

 سرامیک اسلب: این نوع سرامیک در ابعاد بالاتری تولید می شود و ساختار آن شبیه به پرسلان می باشد و به خاطر هزینه بالایی که دارد بیشتر برای خانه های لوکس به کار می رود.

 سرامیک آنتیک: تنها خاصیت این نوع سرامیک خاصیت خود تمیز شوندگی آن به خاطر فناوری نانو به کار رفته در تولید آن می باشد.

سرامیک مینیاتوری: اینو نوع سرامیک برای استفاده در مکانهای که منحنی هستند مناسب می باشد. سرامیک ضد اسید: این نوع سرامیک مقاوم در برابر هر نوع اسید و مواد شوینده می باشد.

 کاشی و سرامیک گرانیتی: این نوع کاشی به خاطر پخت شدن در دمای بالا مقاومت بیشتری نسبت به کاشی پرسلان دارد و همچنین قیمت بالاتری هم دارد. سرامیک سفالی: نوعی سرامیک بدون لعاب است که زیبایی خاصی دارد اما به خاطر منافذ بازی که دارد در برار نفوذ اب مقاوم نمی باشد. کاشی و سرامیک سه بعدی: این نوع کاشی که با خطای دید برجسته و سه بعدی به نظر می آید.

چنانچه قصد خرید سرامیک آشپزخانه دارید می توانید محصولات زیبایی را در سایت ما مشاهده کنید و طبق سلیقه و دکوراسون منزلتان آنها را انتخاب و خریداری نمایید.