همه ی افراد سعی دارند به نوعی از حریم خود محافظت کنند و از وسایل و ابزارهایی که تا به امروز تولید شده اند بهره کافی را ببرند، در این میان چشمی دزدگیر اماکن جدید با زاویه دید وسیع از جمله ی بهترین محصولات امنیتی با قیمت مناسب به شمار می رود که در حال حاضر در امکان و منازل مختلفی نصب می شوند و ما را از رفت و آمد غیر مجاز آگاه می سازد در این خصوص شرکت های بسیار قدرتمندی در حال همکاری با مجموعه آراد برندینگ هستند که شما عزیزان برای ارتباط با آنها می توانید به سایت مرجع ما مراجعه نمایید.

چشمی دزدگیر اماکن قابلیت نصب در مکان های گوناگونی مانند منازل، مغازه، شرکت، محل کار و… را دارد و محدوده نسبتا خوبی را پوشش می دهد و حدود ۱۵ متر است که این ویژگی کمک می کند تا مساحت بیشتری را زیر نظر بگیرد، حساسیت این نوع چشمی به تمام حرکت ها بسیار حساس است و می توان مقدار آن را با توجه به محل قرارگیری و فضای نصب شده، تنظیم نمود.

درمورد این چشمی این سوال پیش می آید که آیا می تواند در شرایط دمایی مختلف کارایی خود را حفظ کند؟ این سوال به چه خاطر مطرح می شود؟ به این دلیل که بسیار از چشمی ها در دمای بالا درصد عملکرد آن ها کاهش می یاد یا ممکن است است کارایی خود را از دست بدهد، برای برطرف کردن این مشکل می توان چشمی های پایرونیکس را به کار گرفت؛ زیرا که این چشمی در برابر شرایط دمایی مختلف و حتی در دما های بالا به صورت خودکار، خود را با شرایط محیط سازگار می سازد و از از افت کیفیت و کارایی خود جلوگیری می کند.

دزدگیر اماکن فایروال

دزدگیر های پایرونیکس در انواع و اقسام مختلفی در فروشگاه های سطح کشور به فروش می رسد و یکی از مهم ترین اجزای آن چشم یا چشمی این دزدگیر است؛ اهمیت این قطعه به این دلیل است که مسئولیت رصد و پایش را بر عهده دارد و پیام را به سیستم اصلی منتقل می کند، اگر این عضو حیاتی به خوبی عمل نکند و جنس باکیفیتی نداشته باشد، کل سیستم عملکرد درستی نخواهد داشت و نصب آن فایده خاصی بی فایده خواهد بود.

در خصوص این سیستم ها باید خدمت تان عرض کنیم که دزدگیر اماکن فایروال امنیت بالایی را در انواع محیط ها ایجاد می کند بسیار باکیفیت و کاربردی بوده و مورد تایید کارشناسان قرار گرفته است.

خوب است بدانید که دزدگیر اماکن فایروال با فناوری های نوین با بالاترین درجه کیفی تولید شده و مناسب انواع اماکن و محیط های مختلف می باشد و در آزمایشگاه کنترل کیفی نیز به تایید کارشناسان متخصص رسیده است.

خرید دزدگیر اماکن

ما برای شما کالایی را انتخاب کردیم که از نظر امکانات در مرحله بالایی نسبت به رقیب هایش در بازار به سر‌ می برد.دزدگیر اماکن سایلکس مدل sg۸۸۰۵s با یک رله کنترلی و تنظیماتی متنوع که طبق‌ میل شما قابل تغییر است برای شما تجربه ای دلچسب از سفر و تفریحاتتان به جای می گذارد و همچنین دارای پنج زون با هشت حالت است و امکان اطلاع رسانی از طریق خط ثابت و سیم کارت و قابلیت ضبط چهار پیام، گارانتی از طرف کمپانی سایلکس، قابلیت چهارده گزارش متنوع و سخت افزار با دو خروجی اسپیکر از آپشن های این دزدگیر کارآمد و پر امکانات از شرکت‌ سایلکس است.

خوب است بدانید که قیمت خرید دزدگیر اماکن نسبت به برند، مدل، لوازم جانبی، میزان عمر دستگاه و میزان قابلیت متغیر است.شرکت ما با استفاده از دستگاه های فناوری روز دنیا و با استفاده از افراد متخصص و کاردان برای حفظ امنیت هر چه بیشتر شما هموطنان و دوستان دزدگیر هایی را با تنوع، کیفیت و قیمت عادلانه و به صرفه طراحی کرده ایم.

این محصول را به گونه ای تهیه نموده اند که قطعات درجه یک در ساختار آن به کار رفته باشد، از این رو توانسته اند اعتماد و اطمینان همگان را به طور کامل به دست بیاورند و این موضوع، محصول را در بین تمام مردم در داخل و خارج از کشور زبانزد ساخته است. 

کارشناسان ما در شعب حضوری و غیر حضوری در سراسر کشور آماده پاسخگویی به سوالات شما در این باره هستند تا شما لذت خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید، امنیت خانه هایتان را به ما بسپارید.