به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، حجت‌الاسلام رئیسی، رئیس‌جمهور روز پنجشنبه همزمان با روز کارمند پس از تجدید میثاق دولت با آرمان‌های امام راحل (ره) و ادای احترام به شهدای دولت و انقلاب اسلامی، در مجتمع عروجیان بهشت زهرا (س) حضور یافت و با کارکنان این مجتمع دیدار کرد.

رئیسی در این دیدار صمیمی با قدردانی از تلاش و کوشش کارکنان مجتمع عروجیان در خدمت‌رسانی به مردم داغدیده، اظهار داشت: کار سختی که شما انجام می‌دهید، مانند جهاد فی سبیل‌الله است که به مردان و زنان مصمم و فداکار نیاز دارد و هر کسی حاضر به انجام یک چنین کار جهادی نیست.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه کاری که در مجتمع عروجیان انجام می‌شود، این روزها با توجه به شیوع ویروس کرونا بسیار پر خطر است، اظهار کرد: شما در این شرایط سخت فداکاری می‌کنید تا امور مردم به تأخیر نیفتد و این کاری بسیار ارزشمند است که جای قدردانی دارد.

وی با اشاره به اینکه یکی از تسکین‌ها به خانواده‌های مصیبت‌دیده و داغدار این است که احساس کنند کسی با آنها همراه است، گفت: کسانی که از ابتدا به خانواده عزادار کمک می‌کنند شما هستید و این همراهی اجر معنوی بسیار زیادی دارد.

رئیس‌جمهور در این بازدید با اهدای گل به کارکنان مجتمع عروجیان بهشت زهرا (س) روز کارمند را به آنان تبریک گفت و اظهار کرد: امروز در تقویم کشور روز کارمند است و من به عنوان خدمتگزار باید به کارکنان دولت و شما کارکنان فداکار و جهادی، خسته نباشید بگویم.