به گزارش خبرگزاری مهر؛ نشست نسبتاً بزرگ به عمق ۲۰ متر و ابعاد ۶۳ متر مربع به دلیل ترکیدگی لوله فاضلاب در خیابان کارگر شمالی نرسیده به خیابان نصرت با مدیریت شهرداری منطقه ۶ و همکاری ادارات خدمات رسان و تیم‌های امدادی بدون تلفات جانی مهار و ترمیم اولیه و رفع خطر فرو نشست انجام شد.

حوالی ساعت سه بامداد روز سه شنبه دوم شهریور بر اثر شکست لوله فاضلاب و آب شستگی حاصله، حفره نسبتاً بزرگی در محور کارگر شمالی حد فاصل میدان انقلاب و خیابان نصرت ایجاد می‌شود و با تماس‌های مردمی تیم امدادی اداره آب و فاضلاب منطقه در محل حاضر می‌شود.
در ساعات اولیه صبح روز جاری جلسه ستاد بحران به ریاست تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ و مدیران اداره آب و فاضلاب استان، شرکت ملی گاز، سازمان مدیریت پسماند، پلیس راهور و شهرداری منطقه تشکیل و با همدلی و مساعدت تصمیات لازم در جهت مهار، ایمن سازی و ترمیم فرونشست زمین اتخاذ شد.
درادامه این گزارش، عوامل پلیس راهور، نیروی انتظامی و معاونت ترافیک منطقه ۶ ضمن کنترل ترافیک، هشدار و روان سازی تردد به تخلیه سکنه ساختمان‌های مسکونی و تجاری اطراف پرداختند و با همکاری مردم حادثه جانی رخ نداد.
تیم امداد اداره فاضلاب منطقه ترمیم اولیه و اتصال لوله فاضلاب را طی چند ساعت در روز جاری انجام داد و با همکاری سازمان پسماند و نواحی ششگانه و معاونت‌های خدمات شهری و عمران تزریق اولیه خاک مخلوط قلوه سنگ وبتون در حفره صورت گرفت.
بر اساس این گزارش مراحل تکمیل، زیر سازی، بتون ریزی، روکش آسفالت و ترمیم نهایی معبر در حال انجام است و تا ۲۴ ساعت آینده پاکسازی کامل محور صورت خواهد گرفت.
گفتنی است؛ مهدی اقراریان عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در محل فرو ریزش خیابان کارگر، از حادثه بوجود آمده بازدید کرد و از اقدامات دستگاه‌های اجرایی در کنترل و مهار این اتفاق، تشکر و قدردانی نمود.