به گزارش مهر، دومین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت‌های جهانی نروژ در حالی طی روزهای ۱۲ تا ۲۵ شهریورماه در خانه کشتی شهید صدرزاده برگزار می‌شود که یکی از مربیان سازنده استان فارس نیز به کادر فنی تیم ملی اضافه شده است.

در همین راستا «رحیم گیوی» یکی از مربیان سازنده استان فارس که به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شده در آستانه آغاز این مرحله از تمرینات گفت: دعوت از مربیان سازنده به اردوهای تیم ملی تأثیر بسزایی دارد و از نظر روحی نیز برای کشتی‌گیر و مربی مفید است. چون رابطه خوب و صمیمانه ای بین کشتی‌گیری که با مربی خود از سن نوجوانی تا رده بزرگسالان تمرین کرده، وجود دارد. همچنین حضور در اردوهای تیم ملی یک تجربه عالی برای مربیان سازنده خواهد بود.

وی در مورد وضعیت کشتی استان فارس نیز گفت: کشتی این استان در مسابقات اخیر جوانان یک مدال طلا و یک مدال کسب کرد. در نفرات اعزامی به رقابت‌های جهانی نروژ هم ۴ یا ۵ نفر از استان فارس خواهیم داشت که امیدوارم همه آنها با خوشرنگ ترین مدال از این رقابت‌ها به کشور بازگردند.

گیوی در پایان در خصوص نخستین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نیز اظهار داشت: تمرینات متفاوتی برگزاری شد و کشتی‌گیران المپیکی به دلیل خستگی مسابقات، تمرینات ریکاوری را انجام دادند، اما تمرینات سایر کشتی گیران پرفشار بود. در طول دو هفته برگزاری اردو، تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم تا کشتی‌گیران بتوانند با آمادگی لازم برای حضور در رقابت‌های بین المللی صربستان و مسابقات جهانی نروژ به میدان بروند.

به گزارش مهر، دومین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت‌های جهانی نروژ از امروز ۱۲ شهریورماه که اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور (مازندران) امیررضا ده بزرگی (فارس)

۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی (خوزستان) مهدی محسن نژاد (خوزستان) پویا ناصرپور (خوزستان) سعید اسماعیلی (خوزستان)

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی (فارس) ایمان محمدی (خوزستان) علیرضا نجاتی (قم)

۶۷ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) محمدجواد رضایی (قم)

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری (فارس) امیر عبدی (قم)

۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) محمدحسین آذرم دخت (فارس) پرهام قنبری (فارس)

۸۲ کیلوگرم: پژمان پشتام (تهران) محمدحسین محمودی (تهران) رسول گرمسیری (خوزستان) محمد ناقوسی (خوزستان)

۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری (خوزستان) ناصر علیزاده (مازندران) صادق عبداللهی (قم)

۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی (مازندران) مهدی بالی (مازندران) مرتضی القوسی (مازندران) مهدی زودآشنا (لرستان)

۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده (خوزستان) امیر قاسمی منجزی (خوزستان) علی اکبر یوسفی (مازندران) پارسا نظری (فارس) امیرمحمد بیات (تهران)

سرمربی: محمد بنا

مربیان: بهروز حضرتی پور، رسول جزینی، لقمان رضایی، عادل بالی‌تبار، رحیم گیوی، سینا طالب‌وند

سرمربی تیم امید: فرشاد علیزاده

ماساژور: محمد علیزاده

متخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسان

پزشک: دکتر تورج ملک محمدی

رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان طی روزهای ۱۰ تا ۱۸ مهرماه در شهر اسلو نروژ برگزار می‌شود.