علی صمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر اینکه از سوی هواداران واقعی باشگاه هیچ‌گاه حاشیه‌سازی صورت نخواهد گرفت، اظهار کرد: پیج‌های اینستاگرامی مرتبط با تیم فوتبال پاس از تیم‌های پرطرفدار پرسپولیس و استقلال هم بیشتر است و متأسفانه خارج از چارچوب عمل می‌کنند و اکثر آنها دنبال ایجاد تفرقه و حاشیه هستند که انتظار داریم حراست اداره ورزش به درخواست باشگاه مبنی بر پیگیری قانونی و برخورد با اداره‌کنندگان این پیج‌ها، اقدام کند.
وی ادامه داد: هر روز شاهد ایجاد پیج جدید تحت عنوان پاس یا مرتبط با اخبار پاس هستیم که بیشتر جنبه حاشیه‌سازی دارند و در سال‌های قبل هم با وجود درخواست‌های مکرر به حراست اداره ورزش، اقدامی صورت نگرفت.
رئیس کانون هواداران پاس همدان در ادامه تصریح کرد: از مدیران باشگاه پاس درخواست کرده‌ایم که پیگیری قانونی را داشته باشند چراکه ماهیت این پیج‌ها و اینکه دنبال چه منافعی هستند مشخص شده است.
صمدی خاطرنشان کرد: هم اکنون حتی بقالی‌ها هم دارای پیج ورزشی با محوریت فوتبال پاس هستند و این نوع رفتار باعث ایجاد حواشی شده است!
وی با تأکید بر اینکه کانون هواداران در جایگاه خود اجازه حاشیه‌سازی نمی‌دهد، گفت: باشگاه و حراست اداره ورزش باید با گردانندگان این پیج‌ها که مدام حاشیه‌سازی می‌کنند، برخورد کنند چراکه تیم مدیریتی جدید باشگاه دلسوزانه و با تمام توان پای کار آمده‌اند و دلیل نمی‌شود درگیر حواشی عده‌ای معلوم‌الحال شوند تا خدای نکرده از ورود خود به فوتبال همدان ناامید شوند.
انتهای پیام